Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaII Otwarte Mistrzostwa Przemyśla w pływaniu, Przemyśl 09.06.2013 PDF Drukuj Email
wtorek, 25 czerwca 2013 15:57


Kolejne zawody za nami. Tym razem nasi dzielni Mastersi, w niedzielny poranek udali się do Przemyśla, gdzie w II Otwartych Mistrzostwach tego miasta, podjęli współzawodnictwo... z ekipami Delfina Horyniec Zdrój, Orlika Przeworsk, Delfinka Ustrzyki Dolne, Olimpu Leżajsk oraz drużyną gospodarzy turnieju, zawodnikami Orki Przemyśl.
Pomimo skromnej liczebnie drużyny w porównaniu do pozostałych ekip i znacznej różnicy wieku (jak to zwykle bywa w tego typu zawodach), również i tym razem nie sprzedaliśmy tanio skóry i w każdej konkurencji toczyliśmy wyrównaną walkę o najwyższe lokaty.
Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobry występ naszej najlepszej obecnie zawodniczki Aleksandry Dębskiej-Dudek, która płynąc na dystansie 100 m stylem zmiennym, zajęła III miejsce, stając na najniższym stopniu podium. Bardzo blisko odniesienia kolejnego sukcesu znalazł się Bogdan Żebracki, któremu na tym samym dystansie, w rywalizacji mężczyzn stylem zmiennym, do medalu zabrakło zaledwie 0,03 sekundy (w tym miejscu nadmienię, że pomiar czasu przeprowadzany był ręcznie …). Dobre występy stały się także udziałem naszego kolegi Ryszarda Majsiaka, który jako najstarszy uczestnik zawodów, dzielnie walczył w konkurencjach 50 m st. dowolnym oraz 100 m st. zmiennym.
Również bardzo dobry występ, na 200 m st. zmiennym, zanotowała nasza sztafeta mieszana, która płynąc poza konkurencją - PK (dop. rocznik 1998-2000), w eksperymentalnym składzie: Bogdan Żebracki, Ryszard Majsiak, Aleksandra Dębska-Dudek oraz gościnnie Milena Koza (rocznik 2001), nawiązała wyrównaną walkę ze sztafetami, złożonymi z zawodników 15-letnich, mało tego, w pewnym momencie znajdowaliśmy się nawet na prowadzeniu. Nadmienię, że współczynnik wieku naszej sztafety to 135 lat (47+48+28+12), natomiast maksymalny współczynnik sztafet naszych przeciwników to 60 lat.
Ogólnie wystartowaliśmy w 6 konkurencjach indywidualnych oraz sztafecie mieszanej (PK-poza konkurencją). Można śmiało powiedzieć, że były to kolejne udane zawody w naszym wykonaniu, choć osobiście czuję mały niedosyt, że z powodu kontuzji nie dane było mi czynnie uczestniczyć w rywalizacji, a jedynie pozostało mi pełnić funkcję kierownika drużyny.Więcej zdjęć znajdziesz w dziale Galeria zdjęć. Zobacz galerię zdjęć z tych zawodów.
Szczegółowe wyniki zawodów na stronie
http://orka-przemysl.pl/images/dokumenty/ogloszenia/ lista_startowa_II_otwarte.htm
Krótka relacja na stronie
http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/24155.html
 

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 605120

Odwiedza nas

We have 594 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.