Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności


I AMATORSKIE ZAWODY RODZINNE W PŁYWANIU NA BASENIE OTWARTYM PDF Drukuj Email
czwartek, 04 lipca 2019 09:59

UWAGA KOMUNIKAT!

Ze względu na złe warunki atmosferyczne oraz opady deszczu, zawody zostają przełożone na 20.07 (sobota).


kliknij aby powiększyć


TERMIN: 14 lipca 2019 r. (niedziela)
MIEJSCE: Kompleks basenów BURSAKI w Krośnie, ul. Bursaki 41

PROGRAM ZAWODÓW:
godzina 08.30-10.30 - zapisy
godzina 11.30 - start konkurencji indywidualnych 50m stylem dowolnym
start sztafet rodzinnych - po zakończeniu konkurencji indywidualnych
zakończenie zawodów i dekoracja - ~30 min. po zakończeniu ostatniej konkurencji pływackiej

WARUNKI UCZESTNICTWA:
W zawodach uczestniczyć mogą zarówno dzieci jak i dorośli uczestnicy według kategorii wiekowych, nie posiadający licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego lub jego odpowiednika za granicą, lub nie posiadały jej w okresach krótszych, niż określone w punkcie dotyczącym kategorii wiekowych.

KOSZTY UCZESTNICTWA:
Udział w zawodach jest bezpłatny

STYL I DYSTANSE:
Wyścigi indywidualne we wszystkich kategoriach wiekowych odbywać się będą stylem dowolnym na dystansie 50 metrów.
Sztafeta rodzinna rozgrywana będzie na dystansie 2x50 m (sztafeta dwuosobowa).

KATEGORIE WIEKOWE:
Przyjmuje się następujące kategorie wiekowe, z dodatkowym podziałem na kobiety i mężczyzn:

KLASYFIKACJA RODZINNA:
O wynikach w tej klasyfikacji decydować będą czasy uzyskane przez sztafety rodzinne płynące jedynie w następujących składach rodzinnych:
- matka+dziecko (syn/córka) lub ojciec+ dziecko (syn/córka)
- dziadek+dziecko(wnuk/wnuczka), babcia+dziecko (wnuk/wnuczka)

NAGRODY:
Klasyfikacja indywidualna:
Najlepsze zawodniczki i zawodnicy ze wszystkich kategorii wiekowych otrzymują nagrody w postaci dyplomów (1-6 miejsce) oraz medali (1-3 miejsce).
Klasyfikacja rodzinna (sztafeta):
Wszystkie rodziny biorące udział w sztafecie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a pierwszych 30 rodzin wg klasyfikacji generalnej (odpowiednio do zajętego miejsca) otrzyma pamiątkowe puchary.

Bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze, szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.

ZAPRASZAMY !!!


Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin I Amatorskich Zawodów Rodzinnych w Pływaniu (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.pdf)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/480610679179753/

 
V NCMP - WYNIKI PDF Drukuj Email
wtorek, 28 maja 2019 07:13


V NCMP - WYNIKI


401 kilometrów i 200 metrów. To wynik V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. W nocy z soboty na niedzielę (25/26 maja) 139 pływaków (151 zgłoszonych do udziału) spotkało się na basenie przy ul. Sportowej, by spróbować pobić rekord Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy. Tym razem zabrakło niewiele… (przyp. obecny rekord Krosna to 469 kilometrów i 400 metrów). Jednak nie wynik sportowy tej nocy był najważniejszy, ale pomoc 9-letniemu Adasiowi Miętusowi, na którego rehabilitację wspólnie zbieraliśmy pieniądze. A rekord sportowy?, no cóż… prawdopodobnie kolejna próba już za rok.


Dzięki pieniądzom, które wpłynęły od darczyńców na subkonto Klubu Pływackiego Masters Krosno, oraz zbiórkom do puszek Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci, udało się zebrać na rehabilitację Adasia do dnia dzisiejszego łącznie 17 508 złotych i 96 groszy !!!, to niemalże identyczna kwota, jaką udało się zebrać w ubiegłym roku dla Kubusia Jaracza.
Na w/w kwotę pieniężną złożyły się:
11000 zł – wpłaty od darczyńców na subkonto - aktualny stan na dzień 27.05.2019
4278,96 zł - zbiórka podczas imprezy, do puszek Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci
2230 zł – zbiórka z koncertu scholii „Wesołe Nutki” przy kościele św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.
Akcję ostatecznie podsumujemy za miesiąc. Do tego czasu wciąż jeszcze można pomóc Adasiowi wpłacając pieniądze na specjalnie utworzone w tym celu subkonto:

71 8642 1083 2002 8327 1467 0002 - rachunek pomocniczy – Charytatywny Maraton Pływacki – AdaśAktualna suma zbiórki łącznie:

19 637,29 pln

aktualny stan subkonta (aktualizacja z dn. 18.06.2019):

13 128,33 pln


Dziękujemy wszystkim, którzy w sobotnie popołudnie i noc postanowili być razem z nami. Dzięki Wam tegoroczny piknik był wyjątkowy. W jego organizację zaangażowało się wiele osób, organizacji i instytucji, które nas wsparły – Fundacja Wielkie Serce Dla Dzieci, Dziecięcy Zespół Wokalny „Wesołe Nutki”, Akademia Piłkarska Vivio, Jedlickie Stowarzyszenie Motocyklowe Sherwood Riders, Fundacja Razem z Psem, Bieszczadzkie WOPR, szkoła pływania Mały Pływak, Klub Działalności Podwodnej Albi Krosno, SIM PCK, Akademia Sportu i Sztuk Walki, Komenda Miejska Policji w Krośnie, OSP w Turaszówce, Klub Siłowania na Rękę Wiking Nisko, Klub Tenisa Stołowego PKS Bartek Dębowiec, Zespół Szkół w Jedliczu, 2 Drużyna Harcerska im. płk. Jana Piwnika, Poradnia dietetyczna Evita, Paweł Cisowski, Iwona Zajchowska, Koło Gospodyń w Suchodole, piekarnie Kopacz oraz Guzik.


Zapraszamy do wysłuchania relacji Stanisława Jagiełły
POLSKIE RADIO RZESZÓW - "Sportowe echa" (audycja radiowa)

Zobacz reportaż Tomasza Jefimowa - artykuł i zdjęcia
NOWINY24 - "V Nocny Charytatywny Maraton Pływacki w Krośnie"

Czytaj artykuł prasowy - reportaż przygotowała Wioletta Zimmermann-Szubra
TYGODNIK NOWE PODKARPACIE - "Pływali dla Adasia"

Wracając do wyniku sportowego V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie nocnego pływania. Na apel o przyłączenie się do charytatywnego przedsięwzięcia zareagowali miłośnicy pływania nie tylko z Krosna i okolic, ale także innych miejscowości Podkarpacia.
Kilkudziesięcioosobową grupą stawili się młodzi pływacy z klubu Swim2Win Krosno razem ze swoimi trenerami i rodzicami. Na basen przy ul. Sportowej przyjechała też kilkunastoosobowa reprezentacja klubu Orka Przemyśl. Nie zabrakło pływaków z gorlickiego Delfina i oczywiście samych organizatorów maratonu – walecznych krośnieńskich Mastersów.


Większość z Was miała do dyspozycji godzinę i w tym czasie starała się pokonać jak najdłuższy dystans. Rekordzistką okazała się Dorota Piejko, reprezentująca CSTiR Strzyzów. Jej wynik to 4 kilometry i 300 metrów.
18 osób podjęło się dwugodzinnego pływania bez przerwy. Zwyciężył 15-letni Dawid Chabior (KS Swim2Win Krosno). Przepłynął 8 kilometrów i 700 metrów. Wśród kobiet najlepsza okazała się Nikola Kasprzycka (KS Swim2Win Krosno). Przepłynęła dystans 8 kilometrów.


UWAGA! - Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się na krośnieńskim rynku podczas Dni Krosna w niedzielę 09.06.2019 o godz. 15.00, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pływania. Piękne szklane statuetki ufundowane przez firmę DECOR, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią otrzymają z rąk Prezydenta Miasta Krosna wszyscy uczestnicy maratonu, którzy podjęli się dwugodzinnego pływania bez przerwy.

NAJLEPSZE WYNIKI - KOBIETY

kliknij aby powiększyć


NAJLEPSZE WYNIKI - MĘŻCZYŹNI
 
V NCMP LIVE (OGLĄDAJ NA ŻYWO) PDF Drukuj Email
piątek, 24 maja 2019 06:24

Zapraszamy do oglądania transmisji "na żywo" z V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Pływamy całą noc 25/26.05 dla Adasia Miętusa. Przy okazji spróbujemy pobić rekord Krosna, który aktualnie wynosi 469km i 400m. Uroczyste otwarcie VNCMP w sobotę o godz. 19.45. Start zawodników godz. 20.00 - 6.00. Sponsorem transmisji jest firma STIMO Sp. z o.o.


Jeśli chcieliby Państwo okazać dobre serce i wesprzeć nasz szczytny cel, dowolne środki pieniężne, które w całości zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację Adasia Miętusa, można wpłacać na specjalnie utworzone w tym celu subkonto:

71 8642 1083 2002 8327 1467 0002 - rachunek pomocniczy – Charytatywny Maraton Pływacki – Adaś 
V NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI - LISTA STARTOWA PDF Drukuj Email
środa, 22 maja 2019 18:35


LISTA STARTOWA


Lista startowa V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Bardzo prosimy o zapoznanie się uczestników z indywidualną godziną startu oraz przydzielonym torem startowym (pola żółte!!!).


PONIŻEJ KILKA PRAKTYCZNYCH PORAD DLA ZAWODNIKÓW:

1. Zawodnik powinien zgłosić swoją obecność w biurze zawodów, min. 30 min. przed wyznaczonym startem.
2. W biurze zawodów, każdy zawodnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. Wypełnione i podpisane oświadczenie, można przynieść ze sobą, lub wypełnić na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie wypełnia rodzic, bądź opiekun prawny. Niezłożenie oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje tym, że zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu.
3. Po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia, każdy zawodnik zostaje oznaczony za pomocą wodoodpornego markera, indywidualnym numerem startowym (należy osłonić lewy oraz prawy bark a następnie plecy) oraz otrzymuje indywidualną kartę zawodnika.
4. Następnie zawodnik udaje się do szatni, by z kilkuminutowym wyprzedzeniem, pojawić się na starcie. Spóźnienie się zawodnika na start, powoduje zmniejszenie przydzielonego czasu o czas spóźnienia lub całkowitą dyskwalifikację.
5. Po wezwaniu przez sędziego torowego, zawodnik przekazuje mu swoją indywidualną kartę zawodnika i rozpoczyna wyścig, zgodnie z przydzielonym czasem.
6. Po zakończeniu wyścigu, zawodnik niezwłocznie opuszcza tor, umożliwiając rozpoczęcie wyścigu zawodnikowi następnemu.
PROGRAM

kliknij aby powiększyć

Wiele ciekawostek o tegorocznym maratonie, oraz wszystkich atrakcjach jakie dla Was przygotowaliśmy możecie usłyszeć w audycji "Sportowe takty" Polskiego Radia Rzeszów - zapraszamy do wysłuchania.
SPORTOWE TAKTY - Polskie Radio Rzeszów (audycja radiowa)

NAGRODY I DEKORACJA ZAWODNIKÓW
Wszyscy zawodnicy biorący udział w V Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim otrzymają szklane medale oraz dyplomy z informacją o długości przepłyniętego dystansu. Dekoracja zawodników będzie odbywać się na bieżąco przy niecce basenowej, 20 minut po każdej pełnej godzinie, tj. 21:20, 22:20, 23:20, 00:20, 2:20, 4:20, 5:20, 6:20.
Najlepsi zawodnicy z kategorii "120 minut" otrzymają statuetki, które uroczyście wręczy Prezydent Miasta, podczas Dni Krosna w dniu 09.06.2019 (niedziela). Dokładna godzina oraz miejsce uroczystości zostanie podana do wiadomości publicznej. Ponieważ do konkurencji "120 minut" zgłosiło się 19 zawodników (10-ciu mężczyzn oraz 9 kobiet) podobnie jak w roku ubiegłym postanowiliśmy, że statuetki podczas Dni Krosna otrzymają wszyscy zawodnicy, którzy ukończą wyścig "120 minut" i przepłyną min. 5000m w wymaganym limicie czasowym.
Pobierz listę startową (wg numeru zawodnika):
Lista startowa (wg numeru zawodnika) (*.pdf)
Pobierz listę startową (nazwiska wg alfabetu):
Lista startowa (alfabetycznie) (*.pdf)
Pobierz listę startową (wg czasu uczestnictwa oraz przydzielonego toru):
Lista startowa (wg czasu oraz przydzielonego toru) (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Zobacz program zawodów (imprezy towarzyszące):
Program V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/1941900709241735/
Zobacz plakat:
Plakat V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
V NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI, KROSNO 25/26 V 2019 (URUCHAMIAMY ZAPISY) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 06 maja 2019 23:00

kliknij aby powiększyć


TERMIN: Noc z 25/26 maja 2019 r. (sobota/niedziela) od godz. 20.00 do godz. 6.00
MIEJSCE: Kryta Pływalnia w Krośnie, ul. Sportowa 8 (Krosno - Turaszówka)

PROGRAM ZAWODÓW:
godzina 20.00-21.00 - dzieci młodsze
godzina 21.00-06.00 - młodzież szkolna oraz dorośli uczestnicy pełnoletni
godzina 24.00-02.00 i 02.00-04.00 - zawodnicy z deklaracją przepłynięcia min. 5000m
/godziny dla poszczególnych grup mogą ulec zmianie ze względu na liczbę zgłoszeń w danej kat./

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 19 maja 2019 r. (niedziela) włącznie. Po upływie w/w terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Indywidualne godziny startu zawodników, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.masters.krosoft.pl, po zakończeniu zgłoszeń.

Zmiany w regulaminie w stosunku do roku poprzedniego:

- ze względu na duże zainteresowanie imprezą, wprowadza się limity czasowe (maksymalny czas przebywania w wodzie): 120 minut dla zawodników, którzy zadeklarują przepłynięcie minimum 5000 m (5 km), oraz 60 minut dla pozostałych uczestników;

- dla zawodników płynących w limicie 120 minut, wyznacza się 2 tury startowe, od godz. 24.00-02.00 (I tura) oraz od godz. 02.00-04.00 (II tura);

Nagrody:

- pucharem nagrodzonych zostanie 6 zawodniczek w kat. ogólnej kobiet oraz 6-ciu zawodników w kat. ogólnej mężczyzn, za najdłuższy dystans, przepłynięty w klasyfikacji indywidualnej;

- w przypadku przepłynięcia jednakowych dystansów, o miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje wiek zawodnika, do 25 lat (rocznik 1994 i młodsi) zwycięża zawodnik młodszy, w pozostałych przypadkach zawsze zwycięża zawodnik starszy;

- medal okolicznościowy oraz dyplom otrzyma każdy uczestnik maratonu;

Przed dokonaniem zgłoszeń, bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze, szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.

ZAPRASZAMY !!!


Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
Karta zgłoszeń (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/1941900709241735/
Pobierz plakat:
Plakat V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Pobierz program:
Program V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 18

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 605053

Odwiedza nas

We have 444 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.