Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaMISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (WYNIKI) PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2016 17:23
IV z rzędu Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości dobiegły końca. Liczba 267 zawodników, zgłoszonych do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Krosna w pływaniu, nie jest rekordem frekwencji ale była bardzo bliska wyrównania historycznego rekordu z 2014 roku (przyp. 271 uczestników). W obecnej edycji udział wzięły kluby pływackie: TS Masters Wisła Kraków, KP Sokół Rzeszów, Siódemka Rzeszów, KP Orka Przemyśl, ZS Konstantinova Stropkov (SK), Speed Jasło, Delfin Gorlice, GSP Fala Gorlice, MOS Biecz, Wodnik Krosno, Swim2Win Krosno, KP Masters Krosno a także zawodnicy indywidualni.
Reasumując, w 4-ch kolejnych edycjach Mistrzostw Krosna w Pływaniu, łącznie udział wzięło 937 uczestników !!!Projekt napisany w grudniu 2015 i złożony do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Krosna, a następnie blisko 2 miesiące przygotowań i ogrom społecznej pracy, włożonej w organizację imprezy przez członków Klubu Pływackiego Masters Krosno. Poświęcenie własnego, prywatnego czasu, serca oraz kilku nieprzespanych nocy. Tak w skrócie można opisać wkład w popularyzację sportu pływackiego w Krośnie.
Wystarczy przytoczyć fakt, iż jeszcze kilka lat temu, nie było w naszym mieście ani jednego prężnie działającego klubu pływackiego, a obecnie dzięki m.in. naszej działalności i popularyzacji pływania, posiadamy 2 poprawnie funkcjonujące kluby pływackie dla dzieci oraz 1 klub dla dorosłych.Dziękujemy sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród rzeczowych, współorganizatorom za pomoc w przeprowadzeniu imprezy oraz przygotowaniu pakietów startowych, a mediom za wsparcie medialne oraz jak zawsze „dobrą prasę”.Niestety, jest nam niezmiernie przykro, ale ze względu na zachowanie niektórych rodziców, którzy nie potrafią docenić naszej społecznej pracy, a także nie są w stanie bawić się w pływanie razem z nami, przez ich niezdrowe ambicje, była to prawdopodobnie ostatnia edycja Mistrzostw Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości..
W najbliższych dniach Zarząd Klubu prawdopodobnie podejmie decyzję o zaprzestaniu kontynuowania imprezy w latach następnych.Trochę żal imprezy, która zaczęła zdobywać ogromną popularność o czym świadczy ilość uczestników biorących corocznie udział w zawodach, ale chyba nie zasłużyliśmy sobie na obelgi oraz niepochlebne i tak bardzo krzywdzące opinie. Dlatego nie widzimy sensu angażowania się i poświęcania własnego czasu na organizację imprezy, dla osób, które nie potrafią tego docenić i utrzymać na wodzy własnych, złych emocji … Wiemy oczywiście, że są to opinie jednostkowe, wyłącznie kilku osób, i że zdecydowana większość z Was wysoko ocenia naszą pracę, oraz z dobrej strony i na długo zapamięta nasze zawody, o czym świadczą bardzo miłe słowa i gesty, które od Was otrzymujemy. .Za drobne niedopatrzenia i pomyłki sędziowskie, wynikłe ze zwykłej ludzkiej ułomności przepraszamy, nie były one z pewnością zamierzone. Nadmieniamy, że nasi sędziowie, poza sędzią głównym nie posiadają licencji POZP, są to w większości studenci PWSZ w Krośnie, którzy podjęli się pomocy w przeprowadzeniu zawodów jako wolontariusze, za co należą się im ogromne podziękowania.
Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z zawodów, zrealizowanej przez krośnieński portal internetowy KrosnoCity.pl
Pobierz oficjalne wyniki zawodów:
Wyniki zawodów (*.pdf)
Obszerna galeria zdjęć z zawodów:
Fotogaleria 1
Fotogaleria 2
Fotogaleria 3
Fotogaleria 4

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/masterskrosno

 

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 605067

Odwiedza nas

We have 486 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.