Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaPuchar Polski Masters w pływaniu, Stalowa Wola 10-11.05.2014 PDF Drukuj Email
wtorek, 08 lipca 2014 15:36

W dniach 10-11 maja 2014, na krytej pływalni MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli, odbyły się zawody zaliczane do PUCHARU POLSKI MASTERS W PŁYWANIU. W zawodach uczestniczyło 174 zawodników (124 mężczyzn i 50 pań) z 32 klubów, w tym po raz pierwszy drużyna ze Lwowa (UKR) o dosyć intrygującej nazwie ENERGOATOM, bardziej kojarzącej się z nieco innym ukraińskim miastem...:-) Zawody tradycyjnie stały na bardzo wysokim poziomie - elektroniczny pomiar czasu, drugi basen treningowy dostępny przez cały czas zawodów, integracyjny nocleg na sali sportowej obok basenów, rzeczowy i dowcipny konferansjer, dużo miejsca wokół niecki basenów, ciekawe pamiątkowe koszulki i nagrody (w tym tradycyjnie losowanie roweru), a przede wszystkim rywale dobrze przygotowani oraz zawsze sympatyczni i gotowi do pomocy. Niestety w związku ze splotem niekorzystnych wydarzeń, nasz klub na tej imprezie reprezentował tylko jeden zawodnik.


Startujący w kat. 45 - 49 lat mężczyzn, Bogdan Żebracki (na zdj. pierwszy od lewej) uzyskał następujące wyniki

100m styl grzbietowy 1. miejsce z czasem 1:20.06; pkt 468 FINA

200m styl dowolny 2. miejsce z czasem 2:31.53; pkt 434 FINA

50m styl klasyczny 2. miejsce z czasem 38.67; pkt 499 FINA

200m styl grzbietowy 1. miejsce z czasem 3:03.26 ; pkt 411 FINA


Ponadto Bogdan wystartował gościnnie w naprędce zorganizowanej sztafecie Startu Podkarpacie w konkurencjach 4x50 m stylem dowolnym oraz 4x50 m stylem zmiennym, gdzie uzyskał czasy 36.15 na 50 m stylem grzbietowym oraz 29,99 na 50 m stylem dowolnym (ze startu „lotnego”). Sztafeta w grupie wiekowej AG 200 - 239 lat, zajęła dwa drugie miejsca. Pomimo solowego występu naszego kolegi, zawody należy uznać za udane dla naszego klubu. Kto nie był niech żałuje. Zdarzały się wyścigi, gdzie można było zdobyć medal za samo ukończenie biegu, szczególnie w rywalizacji pań.


Wyniki zawodów oraz ranking medalowy:

Zobacz wyniki zawodów


Zobacz ranking medalowy

 

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 605165

Odwiedza nas

We have 574 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.