Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaMistrzostwa Jasła w pływaniu, Jasło 03.06.2014 PDF Drukuj Email
sobota, 12 lipca 2014 12:45


W odpowiedzi na zaproszenie naszych kolegów z Klubu Sportowego Speed Jasło, w dniu 3 czerwca 2014, wzięliśmy udział w Mistrzostwach Jasła w pływaniu, które odbyły się na obiekcie krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.
Impreza została zorganizowana przez Klub Sportowy SPEED Jasło przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Urzędu Miejskiego w Jaśle.
W zawodach wzięło udział 157 zawodników, głównie z Jasielskich szkół i okolicznych miejscowości, w tym także liczna grupa gości z przygranicznego Stropkova na Słowacji oraz oczywiście delegacja naszych Krośnieńskich Mastersów, wywołując swoją obecnością nieukrywane zaciekawienie wśród licznie zgromadzonej na trybunach publiczności.
Drużyna Krośnieńskich Mastersów wystąpiła w składzie Bogdan Żebracki, Ryszard Majsiak, Artur Kuryło oraz Maciej Koza (na zdj. kolejno od lewej) oraz dodatkowo posiłki w postaci naszej obiecującej młodzieży szkolnej.

Już w pierwszej konkurencji w kat. 1994 i starsi, doszło do bratobójczej walki na dystansie 25 m stylem dowolnym, gdzie przy minimalnych różnicach czasowych oraz niedokładnościach odczytu w związku z ręcznym pomiarem czasu o ostatecznej pozycji zawodników musieli zdecydować sędziowie.

Czasy uzyskane przez naszych zawodników:
Bogdan Żebracki, czas 13,82 - II miejsce
Artur Kuryło, czas 14,41 – IV miejsce (weryfikacja sędziowska)
Maciej Koza, czas 14,57 – III miejsce (weryfikacja sędziowska)
Ryszard Majsiak, czas 14,75 – V miejsce

Ponadto bardzo dobre wyniki uzyskali Bogdan Żebracki oraz Artur Kuryło w konkurencji 50 m stylem grzbietowym w kat. 1997 i starsi, zajmując odpowiednio II m-ce z czasem 36,06 oraz III m-ce z czasem 38,35.
Niestety w konkurencji 50 m stylem motylkowym OPEN, wszyscy nasi zawodnicy, pomimo ogromnego zaangażowania i serca do walki, zmuszeni byli uznać na podium wyższość młodszych od siebie zawodników, choć wielu z nich pozostało w pokonanym polu.
Na uwagę zasługuje występ naszej sztafety w rywalizacji szkół na dystansie 4x25 m, która wystąpiła poza konkurencją (PK) w składzie R.Majsiak / B.Żebracki / M.Koza / A.Kuryło, uzyskując bardzo dobry czas 58,00 sek. !!!
Osiągnięty wynik okazał się najlepszym czasem spośród wszystkich startujących sztafet, tj. 8-śmiu skalsyfikowanych przedstawicieli szkół oraz 2-óch sztafet biorących udział poza konkurencją.

Świetnie zaprezentowała się startująca pod egidą Krośnieńskich Mastersów młodzież, uzyskując w poszczególnych konkurencjach w swoich grupach wiekowych niekwestionowane miejsca na podium. Tomasz Kuryło (II m. st. dowolnym, I m st. grzbietowym oraz III m st. motylkowym), Milena Koza (II dow., II grzbiet.), Szymon Żebracki (III dow., III grzbiet.), Apolonia Węgrzyn (II dow., II klasycznym) oraz Nikola Kasprzycka (I m-ce st. dowolnym)
Należy podkreślić wspaniałą atmosferę zawodów i bardzo dobrą organizację. Była to dla nas Krośnieńskich Mastersów, kolejna dobra zabawa w pływanie a także okazja do sprawdzenia i zaprezentowania swoich umiejętności pływackich na tle dużo młodszych zawodników.
Jak to już tradycyjnie w Jaśle bywa, zawody zakończyły się bardzo miłym akcentem w postaci losowania ciekawych upominków wśród wszystkich uczestników imprezy, przez co niektórzy wzbogacili swój stan posiadania o dodatkowe zestawy czepków i okularków pływackich.


Wyniki zawodów dostępne pod linkiem

http://www.terazjaslo.pl/wp-content/uploads/2014/06/20140605-mjplywanie-wyniki.pdf 

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 605050

Odwiedza nas

We have 449 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.