Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
Najlepsi zawodnicy IV NCMP PDF Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 09:47

NAJLEPSI ZAWODNICY


Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych zawodników IV Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego, które odbędzie się na scenie krośnieńskiego rynku, podczas obchodów Dni Krosna, w dniu 10 czerwca 2018 (niedziela), o godz. 15.15. Statuetki ufundowane przez firmę DECOR ze Zręcina, uroczyście wręczy Prezydent Miasta Krosna. Nagrody postanowiono przyznać 8 zawodniczkom oraz 12 zawodnikom, którzy podjęli się wyzwania "no limit" - czterogodzinnego pływania bez przerwy. Poniżej lista nagrodzonych.


NAJLEPSZE WYNIKI - KOBIETY

kliknij aby powiększyć


NAJLEPSZE WYNIKI - MĘŻCZYŹNI
 
IV NCMP - WYNIKI PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 23:48


IV NCMP - WYNIKI


469 kilometrów i 400 metrów !!!, to nowy rekord Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy. Wynik z poprzedniego roku (przyp. 361 km) został poprawiony aż o 108 km. W zawodach wystartowało łącznie 120 zawodników na 125 zgłoszonych do udziału. Konkurencję "no limit", polegającą na 4-godzinnym pływaniu bez przerwy ukończyło 6 kobiet i 12 mężczyzn.
Klasyfikację indywidualną za najdłuższy dystans, przepłynięty w IV Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim (bez podziału na kategorie wiekowe), zwyciężył Dawid Chabior KS Swim2Win Krosno, osiągając rezultat 14050m. Tuż za nim uplasował się Konrad Szydło KP Masters Krosno z wynikiem 14000m. Wśród kobiet najlepsza okazała się Nikola Kasprzycka - KS Swim2Win Krosno, również 14000m.
W przypadku przepłynięcia jednakowych dystansów, o miejscu w klasyfikacji generalnej decydował wiek zawodnika. Do 25 lat (rocznik 1993 i młodsi) zwyciężał zawodnik młodszy, w pozostałych przypadkach zwyciężał zawodnik starszy (przyp. regulamin).


Jednak nie tylko wynik sportowy jest ważny podczas naszego maratonu, ale cel jaki mu przyświeca i dla którego corocznie go organizujemy. Na leczenie Kubusia Jaracza, udało się zebrać do dnia dzisiejszego łącznie 17 618 złotych i 33 grosze !!!, to również nowy rekord Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego.
Do puszek podczas maratonu zebrano 3 673,33 zł i 15 euro.
Środki zebrane na subkoncie od darczyńców to 13 945 zł, kwota wciąż rośnie... :-)


W imieniu Klubu Pływackiego Masters Krosno oraz rodziców Kubusia, serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszom i osobom prywatnym za wsparcie IV Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Jeszcze raz wszystkim bardzo DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Puls dnia" Polskiego Radia Rzeszów
PULS DNIA - Polskie Radio Rzeszów (audycja radiowa)

Zobacz reportaż Nowiny24 - zdjęcia i wideo
NOWINY24 - relację przygotował p. Tomasz Jefimow

Czytaj "Wszystkie rekordy pobite... Pływacy pomogli choremu trzylatkowi"
Tygodnik regionalny Nowe Podkarpacie - "Wszystkie rekordy pobite..."


UWAGA! - Uroczyste wręczenie statuetek dla najlepszych zawodników IV NCMP, odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca 2018 podczas Dni Krosna, na scenie RCKP na rynku głównym. O dokładnej godzinie dekoracji poinformujemy niebawem.
Zgodnie z naszą obietnicą, pięknymi szklanymi statuetkami, ufundowanymi przez firmę DECOR ze Zręcina, zostaną nagrodzeni wszyscy zawodnicy, którzy ukończyli wyścig "no limit" i przepłynęli min. 8000m w wymaganym limicie czasowym.

OFICJALNE WYNIKI IV NCMP:

WYNIKI OPEN (*.pdf)
WYNIKI KAT. KOBIETY (*.pdf)
WYNIKI KAT. MĘŻCZYŹNI (*.pdf)

 
4 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI -LISTA STARTOWA PDF Drukuj Email
piątek, 25 maja 2018 18:22


IV NCMP - na żywo


Zapraszamy do oglądania transmisji live już od godziny 19.00

LISTA STARTOWA


Lista startowa 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Bardzo prosimy o zapoznanie się uczestników z indywidualną godziną startu oraz przydzielonym torem startowym (pola żółte!!!).


PONIŻEJ KILKA PRAKTYCZNYCH PORAD DLA ZAWODNIKÓW:

1. Zawodnik powinien zgłosić swoją obecność w biurze zawodów, min. 30 min. przed wyznaczonym startem.
2. W biurze zawodów, każdy zawodnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. Wypełnione i podpisane oświadczenie, można przynieść ze sobą, lub wypełnić na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie wypełnia rodzic, bądź opiekun prawny. Niezłożenie oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje tym, że zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu.
3. Po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia, każdy zawodnik zostaje oznaczony za pomocą wodoodpornego markera, indywidualnym numerem startowym (należy osłonić lewy oraz prawy bark a następnie plecy) oraz otrzymuje indywidualną kartę zawodnika.
4. Następnie zawodnik udaje się do szatni, by z kilkuminutowym wyprzedzeniem, pojawić się na starcie. Spóźnienie się zawodnika na start, powoduje zmniejszenie przydzielonego czasu o czas spóźnienia lub całkowitą dyskwalifikację.
5. Po wezwaniu przez sędziego torowego, zawodnik przekazuje mu swoją indywidualną kartę zawodnika i rozpoczyna wyścig, zgodnie z przydzielonym czasem.
6. Po zakończeniu wyścigu, zawodnik niezwłocznie opuszcza tor, umożliwiając rozpoczęcie wyścigu zawodnikowi następnemu.
PROGRAM

kliknij aby powiększyć


NAGRODY I DEKORACJA ZAWODNIKÓW
Wszyscy zawodnicy biorący udział w IV Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim otrzymają piękne szklane medale oraz dyplomy z informacją o długości przepłyniętego dystansu. Dekoracja zawodników będzie odbywać się na bieżąco przy niecce basenowej, 20 minut po każdej pełnej godzinie, tj. 21:20, 22:20, 23:20, 00:20, 4:20, 5:20, 6:20.
Najlepsi zawodnicy z kategorii "no limit" otrzymają statuetki, które uroczyście wręczy Prezydent Miasta, podczas Dni Krosna w dniu 10.06.2018 (niedziela). Dokładna godzina oraz miejsce uroczystości zostanie podana do wiadomości publicznej. Mamy też dla Was bardzo miłą niespodziankę. Ponieważ do konkurencji "no limit" zgłosiło się 21 zawodników (12 mężczyzn oraz 9 kobiet) postanowiliśmy, że statuetki podczas Dni Krosna otrzyma nie tylko 6 najlepszych kobiet i 6 najlepszych mężczyzn, ale wszyscy zawodnicy, którzy ukończą wyścig i przepłyną min. 8000m w wymaganym limicie czasowym. Dlatego walczcie dzielnie, pokonujcie własne słabości i ustanawiajcie nowe rekordy. Powodzenia! :-)


Pobierz listę startową (wg numeru zawodnika):
Lista startowa (wg numeru zawodnika) (*.pdf)
Pobierz listę startową (nazwiska wg alfabetu):
Lista startowa (alfabetycznie) (*.pdf)
Pobierz listę startową (wg czasu uczestnictwa oraz przydzielonego toru):
Lista startowa (wg czasu oraz przydzielonego toru) (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Zobacz program zawodów (imprezy towarzyszące):
Program 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/347689685738072/
Zobacz plakat:
Plakat 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
4 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI, KROSNO 26/27 V 2018 (URUCHAMIAMY ZAPISY) PDF Drukuj Email
czwartek, 10 maja 2018 14:26

kliknij aby powiększyć


TERMIN: Noc z 26/27 maja 2018 r. (sobota/niedziela) od godz. 20.00 do godz. 6.00
MIEJSCE: Kryta Pływalnia w Krośnie, ul. Sportowa 8 (Krosno - Turaszówka)

PROGRAM ZAWODÓW:
godzina 20.00-21.00 - dzieci młodsze
godzina 21.00-06.00 - młodzież szkolna oraz dorośli uczestnicy pełnoletni
godzina 24.00-04.00 - zawodnicy z deklaracją przepłynięcia min. 8000m
/godziny dla poszczególnych grup mogą ulec zmianie ze względu na liczbę zgłoszeń w danej kat./

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 20 maja 2018 r. (niedziela) włącznie. Po upływie w/w terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Indywidualne godziny startu zawodników, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.masters.krosoft.pl, po zakończeniu zgłoszeń.

Najważniejsze zmiany w regulaminie w stosunku do roku poprzedniego:

- maksymalny czas przebywania zawodnika w wodzie wynosi 60 minut, z limitu czasowego zwalnia się zawodników, którzy zadeklarują przepłynięcie minimum 8000 m (8 km) i więcej;

- dla zawodników płynących bez limitu czasowego wyznacza się jednakową godzinę startu, rywalizacja bez limitu rozpocznie się o godz. 24.00 a zakończy o godz. 04.00;

- pucharem nagrodzonych zostanie 6 zawodniczek w kat. ogólnej kobiet oraz 6-ciu zawodników w kat. ogólnej mężczyzn, za najdłuższy dystans, przepłynięty w klasyfikacji indywidualnej;

- w przypadku przepłynięcia jednakowych dystansów, o miejscu w klasyfikacji generalnej decyduje wiek zawodnika, do 25 lat (rocznik 1993 i młodsi) zwycięża zawodnik młodszy, w pozostałych przypadkach zawsze zwycięża zawodnik starszy;

- medal okolicznościowy oraz dyplom otrzyma każdy uczestnik maratonu;

Przed dokonaniem zgłoszeń, bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze, szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.

Ale uwaga, nie musisz być świetnym pływakiem, żeby pomóc Kubie!, bo już o godz. 17.00 rozpocznie się piknik przy Zespole Krytych Pływalni, gdzie zaplanowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych, zarówno w wodzie, jak i na lądzie (w tym roku bardzo bogaty program, o szczegółach poinformujemy niebawem).

ZAPRASZAMY !!!


Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
Karta zgłoszeń (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/347689685738072/
Pobierz plakat:
Plakat 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Pobierz program:
Program 4 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU PDF Drukuj Email
czwartek, 02 listopada 2017 18:25


W odpowiedzi na liczne pytania dot. organizowanych przez nas corocznie Mistrzostw Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości informujemy, że tegoroczne zawody nie odbędą się, w związku z podjętą przez nas w ubiegłym roku decyzją, o zaprzestaniu organizacji tej imprezy w latach następnych aż do odwołania.
 
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (WYNIKI) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 maja 2017 02:31

Od wczoraj nowy rekord Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy wynosi 361 kilometrów i 625 metrów i został poprawiony aż o 64 km. W zawodach wzięło udział łącznie 107 zawodników. Najlepsze wyniki uzyskali: Konrad Szydło 12700 m i Maciej Koza 12300 m, obydwaj reprezentujący Klub Pływacki Masters Krosno oraz Amelia Gawron 12000 m, zawodniczka Sokoła Rzeszów.

Zobacz relację Nowiny.24, z 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja Nowiny.24 (film oraz galeria)

Zobacz relację TVP 3, z 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja TVP 3 Rzeszów (film)

Wysłuchaj audycji "Sportowe Echa" Polskiego Radia Rzeszów
Sportowe Echa - Polskie Radio Rzeszów (audycja radiowa)

12700 m - najdłuższy dystans 3NCMP, został przepłynięty przez Konrada Szydło (KP Masters Krosno)
Oficjalne wyniki 3NCMP:
WYNIKI OFICJALNE (*.pdf)
UWAGA! - Uroczyste wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników 3NCMP, odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca 2017 podczas Dni Krosna, na scenie RCKP na rynku głównym. Od dokładnej godzinie dekoracji poinformujemy niebawem.


 
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (LISTA STARTOWA) PDF Drukuj Email
piątek, 26 maja 2017 06:31LISTA STARTOWA !!!


Lista startowa 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Bardzo prosimy o zapoznanie się uczestników z indywidualną godziną startu oraz przydzielonym torem startowym (pola żółte!!!).


PONIŻEJ KILKA PRAKTYCZNYCH PORAD DLA ZAWODNIKÓW:

1. Zawodnik powinien zgłosić swoją obecność w biurze zawodów, min. 30 min. przed wyznaczonym startem.
2. W biurze zawodów, każdy zawodnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. Wypełnione i podpisane oświadczenie, można przynieść ze sobą, lub wypełnić na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie wypełnia rodzic, bądź opiekun prawny. Niezłożenie oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje tym, że zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu.
3. Po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia, każdy zawodnik zostaje oznaczony za pomocą wodoodpornego markera, indywidualnym numerem startowym (należy osłonić lewy oraz prawy bark a następnie plecy) oraz otrzymuje indywidualną kartę zawodnika.
4. Następnie zawodnik udaje się do szatni, by z kilkuminutowym wyprzedzeniem, pojawić się na starcie. Spóźnienie się zawodnika na start, powoduje zmniejszenie przydzielonego czasu o czas spóźnienia lub całkowitą dyskwalifikację.
5. Po wezwaniu przez sędziego torowego, zawodnik przekazuje mu swoją indywidualną kartę zawodnika i rozpoczyna wyścig, zgodnie z przydzielonym czasem (patrz czas po weryfikacji).
6. Po zakończeniu wyścigu, zawodnik niezwłocznie opuszcza tor, umożliwiając rozpoczęcie wyścigu zawodnikowi następnemu.
UWAGA!
W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, m.in. koncert zespołu KAPITAŁ, spektakl teatralny, wolne nurki, gry i zabawy oraz konkurs plastyczny dla dzieci. Dla dziewczyn zajęcia fitness z Agnieszką Szarek, zumba z Power Dance Studio oraz aerobik w wodzie z Iwoną Zajchowską. Dla prawdziwych mężczyzn siłowanie na rękę na profesjonalnym stole i pod okiem profesjonalnego trenera. Wszystko to znajdziecie w programie 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego poniżej.

Pobierz listę startową (wg numeru zawodnika):
Lista startowa (wg numeru zawodnika) (*.pdf)
Pobierz listę startową (nazwiska wg alfabetu):
Lista startowa (alfabetycznie) (*.pdf)
Pobierz listę startową (wg czasu uczestnictwa oraz przydzielonego toru):
Lista startowa (wg czasu oraz przydzielonego toru) (*.pdf)
Pobierz program zawodów (imprezy towarzyszące):
Program 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/198866620624083/

 
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI, KROSNO 27/28 V 2017 (URUCHAMIAMY ZAPISY) PDF Drukuj Email
niedziela, 14 maja 2017 11:10

kliknij aby powiększyć


TERMIN: Noc z 27/28 maja 2017 r. (sobota/niedziela) od godz. 20.00 do godz. 6.00
MIEJSCE: Kryta Pływalnia w Krośnie, ul. Sportowa 8 (Krosno - Turaszówka)

PROGRAM ZAWODÓW:
godzina 20.00-21.00 - dzieci najmłodsze (szkoła podstawowa)
godzina 21.00-24.00 - młodzież szkolna (gimnazjum, szkoła średnia)
godzina 24.00-06.00 - dorośli (uczestnicy pełnoletni)
godzina 02.00-06.00 - zawodnicy bez limitu czasowego (deklaracja przepłynięcia min. 6000m)
/godziny dla poszczególnych grup mogą ulec zmianie ze względu na liczbę zgłoszeń w danej kat./

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 23 maja 2017 r. (wtorek) włącznie. Po upływie w/w terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Uczestnik zakwalifikowany do zawodów, otrzyma informację o przybliżonej godzinie startu w imprezie, którą zobowiązuje się zaakceptować.

Indywidualne godziny startu zawodników, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.masters.krosoft.pl, po zakończeniu zgłoszeń.

W regulaminie nastąpiło kilka zmian w stosunku do lat poprzednich, oto niektóre, najważniejszse z nich:

- wprowadza się limity czasowe, gdzie maksymalny czas przebywania zawodnika w wodzie wynosi 60 minut, z limitu czasowego zwalnia się zawodników, którzy zadeklarują przepłynięcie minimum 6000 m (6 km) i więcej;

- dla zawodników płynących bez limitu czasowego wyznacza się jednakową godzinę startu w celu wyrównania szans i zapewnienia zawodnikom podobnych warunków współzawodnictwa, rywalizacja bez limitu rozpocznie się o godz. 02.00 i może potrwać nie dłużej niż do zakończenia zawodów o godz. 06.00;

- wprowadza się klasyfikację indywidualną za najdłuższy dystans, przepłynięty w 3 Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim, która będzie prowadzona bez podziału na kategorie wiekowe;

- pucharem nagrodzonych zostanie 5 zawodniczek w kat. ogólnej kobiet oraz 5-ciu zawodników w kat. ogólnej mężczyzn, za najdłuższy dystans, przepłynięty w klasyfikacji indywidualnej;

- medal okolicznościowy otrzyma każdy uczestnik, który przepłynie min. 2000 m w czasie 60 min.;

Przed dokonaniem zgłoszeń, bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze, szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.

ZAPRASZAMY !!!


Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
Karta zgłoszeń (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/198866620624083/
Pobierz plakat:
Plakat 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (WYNIKI) PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2016 17:23
IV z rzędu Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości dobiegły końca. Liczba 267 zawodników, zgłoszonych do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Krosna w pływaniu, nie jest rekordem frekwencji ale była bardzo bliska wyrównania historycznego rekordu z 2014 roku (przyp. 271 uczestników). W obecnej edycji udział wzięły kluby pływackie: TS Masters Wisła Kraków, KP Sokół Rzeszów, Siódemka Rzeszów, KP Orka Przemyśl, ZS Konstantinova Stropkov (SK), Speed Jasło, Delfin Gorlice, GSP Fala Gorlice, MOS Biecz, Wodnik Krosno, Swim2Win Krosno, KP Masters Krosno a także zawodnicy indywidualni.
Reasumując, w 4-ch kolejnych edycjach Mistrzostw Krosna w Pływaniu, łącznie udział wzięło 937 uczestników !!!Projekt napisany w grudniu 2015 i złożony do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Krosna, a następnie blisko 2 miesiące przygotowań i ogrom społecznej pracy, włożonej w organizację imprezy przez członków Klubu Pływackiego Masters Krosno. Poświęcenie własnego, prywatnego czasu, serca oraz kilku nieprzespanych nocy. Tak w skrócie można opisać wkład w popularyzację sportu pływackiego w Krośnie.
Wystarczy przytoczyć fakt, iż jeszcze kilka lat temu, nie było w naszym mieście ani jednego prężnie działającego klubu pływackiego, a obecnie dzięki m.in. naszej działalności i popularyzacji pływania, posiadamy 2 poprawnie funkcjonujące kluby pływackie dla dzieci oraz 1 klub dla dorosłych.Dziękujemy sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród rzeczowych, współorganizatorom za pomoc w przeprowadzeniu imprezy oraz przygotowaniu pakietów startowych, a mediom za wsparcie medialne oraz jak zawsze „dobrą prasę”.Niestety, jest nam niezmiernie przykro, ale ze względu na zachowanie niektórych rodziców, którzy nie potrafią docenić naszej społecznej pracy, a także nie są w stanie bawić się w pływanie razem z nami, przez ich niezdrowe ambicje, była to prawdopodobnie ostatnia edycja Mistrzostw Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości..
W najbliższych dniach Zarząd Klubu prawdopodobnie podejmie decyzję o zaprzestaniu kontynuowania imprezy w latach następnych.Trochę żal imprezy, która zaczęła zdobywać ogromną popularność o czym świadczy ilość uczestników biorących corocznie udział w zawodach, ale chyba nie zasłużyliśmy sobie na obelgi oraz niepochlebne i tak bardzo krzywdzące opinie. Dlatego nie widzimy sensu angażowania się i poświęcania własnego czasu na organizację imprezy, dla osób, które nie potrafią tego docenić i utrzymać na wodzy własnych, złych emocji … Wiemy oczywiście, że są to opinie jednostkowe, wyłącznie kilku osób, i że zdecydowana większość z Was wysoko ocenia naszą pracę, oraz z dobrej strony i na długo zapamięta nasze zawody, o czym świadczą bardzo miłe słowa i gesty, które od Was otrzymujemy. .Za drobne niedopatrzenia i pomyłki sędziowskie, wynikłe ze zwykłej ludzkiej ułomności przepraszamy, nie były one z pewnością zamierzone. Nadmieniamy, że nasi sędziowie, poza sędzią głównym nie posiadają licencji POZP, są to w większości studenci PWSZ w Krośnie, którzy podjęli się pomocy w przeprowadzeniu zawodów jako wolontariusze, za co należą się im ogromne podziękowania.
Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z zawodów, zrealizowanej przez krośnieński portal internetowy KrosnoCity.pl
Pobierz oficjalne wyniki zawodów:
Wyniki zawodów (*.pdf)
Obszerna galeria zdjęć z zawodów:
Fotogaleria 1
Fotogaleria 2
Fotogaleria 3
Fotogaleria 4

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/masterskrosno

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (LISTA STARTOWA) PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2016 19:00LISTA STARTOWA !!!


Tak jak Wam obiecywaliśmy, publikujemy listę startową z podziałem na bloki i poszczególne konkurencje. Lista startowa zawiera plan zawodów oraz orientacyjny program czasowy wszystkich konkurencji.
Zachęcamy, głównie trenerów liczniejszych osobowo drużyn, do wydrukowania listy startowej i zabrania jej ze sobą na zawody (listy startowe można będzie wydrukować na miejscu lub otrzymać wydruk od organizatora - dot. wył. klubów).W tegorocznych Mistrzostwach Krosna w pływaniu, wystartuje 267 zawodników. Wszystkim oczywiście życzymy sukcesów oraz udanych startów. Mamy nadzieję, że tegoroczne Mistrzostwa Krosna, będą równie dobrze zapamiętane, jak wszystkie dotychczas organizowane przez nas imprezy pływackie.


Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek, każdy zawodnik otrzyma od nas pakiet startowy, zawierający nagrodę pamiątkową. Ponadto dzięki naszym sponsorom możecie otrzymać wiele fajnych i wartościowych nagród. O tym, jakie to będą nagrody i niespodzianki, dowiecie się na naszym portalu społecznościowym. Cały czas zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z imprezą w wydarzeniu na facebook-u.


Pobierz listę startową z podziałem na konkurencje - blok poranny (program czasowy):
Lista startowa - blok poranny (kategorie I-III) (*.pdf)
Pobierz listę startową z podziałem na konkurencje - blok popołudniowy (program czasowy):
Lista startowa - blok popołudniowy (kategorie IV-DEF) (*.pdf)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/423842824406792/
Sponsorzy:


Współorganizatorzy:


Patronat medialny: 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 1 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2018

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 475263

Odwiedza nas

We have 604 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.