Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (WYNIKI) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 29 maja 2017 02:31

Od wczoraj nowy rekord Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy wynosi 361 kilometrów i 625 metrów i został poprawiony aż o 64 km. W zawodach wzięło udział łącznie 107 zawodników. Najlepsze wyniki uzyskali: Konrad Szydło 12700 m i Maciej Koza 12300 m, obydwaj reprezentujący Klub Pływacki Masters Krosno oraz Amelia Gawron 12000 m, zawodniczka Sokoła Rzeszów.

Zobacz relację Nowiny.24, z 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja Nowiny.24 (film oraz galeria)

Zobacz relację TVP 3, z 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja TVP 3 Rzeszów (film)

Wysłuchaj audycji "Sportowe Echa" Polskiego Radia Rzeszów
Sportowe Echa - Polskie Radio Rzeszów (audycja radiowa)

12700 m - najdłuższy dystans 3NCMP, został przepłynięty przez Konrada Szydło (KP Masters Krosno)
Oficjalne wyniki 3NCMP:
WYNIKI OFICJALNE (*.pdf)
UWAGA! - Uroczyste wręczenie pucharów dla najlepszych zawodników 3NCMP, odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca 2017 podczas Dni Krosna, na scenie RCKP na rynku głównym. Od dokładnej godzinie dekoracji poinformujemy niebawem.


 
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (LISTA STARTOWA) PDF Drukuj Email
piątek, 26 maja 2017 06:31LISTA STARTOWA !!!


Lista startowa 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Bardzo prosimy o zapoznanie się uczestników z indywidualną godziną startu oraz przydzielonym torem startowym (pola żółte!!!).


PONIŻEJ KILKA PRAKTYCZNYCH PORAD DLA ZAWODNIKÓW:

1. Zawodnik powinien zgłosić swoją obecność w biurze zawodów, min. 30 min. przed wyznaczonym startem.
2. W biurze zawodów, każdy zawodnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. Wypełnione i podpisane oświadczenie, można przynieść ze sobą, lub wypełnić na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie wypełnia rodzic, bądź opiekun prawny. Niezłożenie oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje tym, że zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu.
3. Po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia, każdy zawodnik zostaje oznaczony za pomocą wodoodpornego markera, indywidualnym numerem startowym (należy osłonić lewy oraz prawy bark a następnie plecy) oraz otrzymuje indywidualną kartę zawodnika.
4. Następnie zawodnik udaje się do szatni, by z kilkuminutowym wyprzedzeniem, pojawić się na starcie. Spóźnienie się zawodnika na start, powoduje zmniejszenie przydzielonego czasu o czas spóźnienia lub całkowitą dyskwalifikację.
5. Po wezwaniu przez sędziego torowego, zawodnik przekazuje mu swoją indywidualną kartę zawodnika i rozpoczyna wyścig, zgodnie z przydzielonym czasem (patrz czas po weryfikacji).
6. Po zakończeniu wyścigu, zawodnik niezwłocznie opuszcza tor, umożliwiając rozpoczęcie wyścigu zawodnikowi następnemu.
UWAGA!
W tym roku przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, m.in. koncert zespołu KAPITAŁ, spektakl teatralny, wolne nurki, gry i zabawy oraz konkurs plastyczny dla dzieci. Dla dziewczyn zajęcia fitness z Agnieszką Szarek, zumba z Power Dance Studio oraz aerobik w wodzie z Iwoną Zajchowską. Dla prawdziwych mężczyzn siłowanie na rękę na profesjonalnym stole i pod okiem profesjonalnego trenera. Wszystko to znajdziecie w programie 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego poniżej.

Pobierz listę startową (wg numeru zawodnika):
Lista startowa (wg numeru zawodnika) (*.pdf)
Pobierz listę startową (nazwiska wg alfabetu):
Lista startowa (alfabetycznie) (*.pdf)
Pobierz listę startową (wg czasu uczestnictwa oraz przydzielonego toru):
Lista startowa (wg czasu oraz przydzielonego toru) (*.pdf)
Pobierz program zawodów (imprezy towarzyszące):
Program 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/198866620624083/

 
3 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI, KROSNO 27/28 V 2017 (URUCHAMIAMY ZAPISY) PDF Drukuj Email
niedziela, 14 maja 2017 11:10

kliknij aby powiększyć


TERMIN: Noc z 27/28 maja 2017 r. (sobota/niedziela) od godz. 20.00 do godz. 6.00
MIEJSCE: Kryta Pływalnia w Krośnie, ul. Sportowa 8 (Krosno - Turaszówka)

PROGRAM ZAWODÓW:
godzina 20.00-21.00 - dzieci najmłodsze (szkoła podstawowa)
godzina 21.00-24.00 - młodzież szkolna (gimnazjum, szkoła średnia)
godzina 24.00-06.00 - dorośli (uczestnicy pełnoletni)
godzina 02.00-06.00 - zawodnicy bez limitu czasowego (deklaracja przepłynięcia min. 6000m)
/godziny dla poszczególnych grup mogą ulec zmianie ze względu na liczbę zgłoszeń w danej kat./

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 23 maja 2017 r. (wtorek) włącznie. Po upływie w/w terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Uczestnik zakwalifikowany do zawodów, otrzyma informację o przybliżonej godzinie startu w imprezie, którą zobowiązuje się zaakceptować.

Indywidualne godziny startu zawodników, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.masters.krosoft.pl, po zakończeniu zgłoszeń.

W regulaminie nastąpiło kilka zmian w stosunku do lat poprzednich, oto niektóre, najważniejszse z nich:

- wprowadza się limity czasowe, gdzie maksymalny czas przebywania zawodnika w wodzie wynosi 60 minut, z limitu czasowego zwalnia się zawodników, którzy zadeklarują przepłynięcie minimum 6000 m (6 km) i więcej;

- dla zawodników płynących bez limitu czasowego wyznacza się jednakową godzinę startu w celu wyrównania szans i zapewnienia zawodnikom podobnych warunków współzawodnictwa, rywalizacja bez limitu rozpocznie się o godz. 02.00 i może potrwać nie dłużej niż do zakończenia zawodów o godz. 06.00;

- wprowadza się klasyfikację indywidualną za najdłuższy dystans, przepłynięty w 3 Nocnym Charytatywnym Maratonie Pływackim, która będzie prowadzona bez podziału na kategorie wiekowe;

- pucharem nagrodzonych zostanie 5 zawodniczek w kat. ogólnej kobiet oraz 5-ciu zawodników w kat. ogólnej mężczyzn, za najdłuższy dystans, przepłynięty w klasyfikacji indywidualnej;

- medal okolicznościowy otrzyma każdy uczestnik, który przepłynie min. 2000 m w czasie 60 min.;

Przed dokonaniem zgłoszeń, bardzo prosimy wszystkich uczestników o wcześniejsze, szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.

ZAPRASZAMY !!!


Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego (*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
Karta zgłoszeń (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/198866620624083/
Pobierz plakat:
Plakat 3 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (WYNIKI) PDF Drukuj Email
wtorek, 29 listopada 2016 17:23
IV z rzędu Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości dobiegły końca. Liczba 267 zawodników, zgłoszonych do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Krosna w pływaniu, nie jest rekordem frekwencji ale była bardzo bliska wyrównania historycznego rekordu z 2014 roku (przyp. 271 uczestników). W obecnej edycji udział wzięły kluby pływackie: TS Masters Wisła Kraków, KP Sokół Rzeszów, Siódemka Rzeszów, KP Orka Przemyśl, ZS Konstantinova Stropkov (SK), Speed Jasło, Delfin Gorlice, GSP Fala Gorlice, MOS Biecz, Wodnik Krosno, Swim2Win Krosno, KP Masters Krosno a także zawodnicy indywidualni.
Reasumując, w 4-ch kolejnych edycjach Mistrzostw Krosna w Pływaniu, łącznie udział wzięło 937 uczestników !!!Projekt napisany w grudniu 2015 i złożony do Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Krosna, a następnie blisko 2 miesiące przygotowań i ogrom społecznej pracy, włożonej w organizację imprezy przez członków Klubu Pływackiego Masters Krosno. Poświęcenie własnego, prywatnego czasu, serca oraz kilku nieprzespanych nocy. Tak w skrócie można opisać wkład w popularyzację sportu pływackiego w Krośnie.
Wystarczy przytoczyć fakt, iż jeszcze kilka lat temu, nie było w naszym mieście ani jednego prężnie działającego klubu pływackiego, a obecnie dzięki m.in. naszej działalności i popularyzacji pływania, posiadamy 2 poprawnie funkcjonujące kluby pływackie dla dzieci oraz 1 klub dla dorosłych.Dziękujemy sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród rzeczowych, współorganizatorom za pomoc w przeprowadzeniu imprezy oraz przygotowaniu pakietów startowych, a mediom za wsparcie medialne oraz jak zawsze „dobrą prasę”.Niestety, jest nam niezmiernie przykro, ale ze względu na zachowanie niektórych rodziców, którzy nie potrafią docenić naszej społecznej pracy, a także nie są w stanie bawić się w pływanie razem z nami, przez ich niezdrowe ambicje, była to prawdopodobnie ostatnia edycja Mistrzostw Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości..
W najbliższych dniach Zarząd Klubu prawdopodobnie podejmie decyzję o zaprzestaniu kontynuowania imprezy w latach następnych.Trochę żal imprezy, która zaczęła zdobywać ogromną popularność o czym świadczy ilość uczestników biorących corocznie udział w zawodach, ale chyba nie zasłużyliśmy sobie na obelgi oraz niepochlebne i tak bardzo krzywdzące opinie. Dlatego nie widzimy sensu angażowania się i poświęcania własnego czasu na organizację imprezy, dla osób, które nie potrafią tego docenić i utrzymać na wodzy własnych, złych emocji … Wiemy oczywiście, że są to opinie jednostkowe, wyłącznie kilku osób, i że zdecydowana większość z Was wysoko ocenia naszą pracę, oraz z dobrej strony i na długo zapamięta nasze zawody, o czym świadczą bardzo miłe słowa i gesty, które od Was otrzymujemy. .Za drobne niedopatrzenia i pomyłki sędziowskie, wynikłe ze zwykłej ludzkiej ułomności przepraszamy, nie były one z pewnością zamierzone. Nadmieniamy, że nasi sędziowie, poza sędzią głównym nie posiadają licencji POZP, są to w większości studenci PWSZ w Krośnie, którzy podjęli się pomocy w przeprowadzeniu zawodów jako wolontariusze, za co należą się im ogromne podziękowania.
Na koniec zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej z zawodów, zrealizowanej przez krośnieński portal internetowy KrosnoCity.pl
Pobierz oficjalne wyniki zawodów:
Wyniki zawodów (*.pdf)
Obszerna galeria zdjęć z zawodów:
Fotogaleria 1
Fotogaleria 2
Fotogaleria 3
Fotogaleria 4

Więcej informacji na:
https://www.facebook.com/masterskrosno

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (LISTA STARTOWA) PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2016 19:00LISTA STARTOWA !!!


Tak jak Wam obiecywaliśmy, publikujemy listę startową z podziałem na bloki i poszczególne konkurencje. Lista startowa zawiera plan zawodów oraz orientacyjny program czasowy wszystkich konkurencji.
Zachęcamy, głównie trenerów liczniejszych osobowo drużyn, do wydrukowania listy startowej i zabrania jej ze sobą na zawody (listy startowe można będzie wydrukować na miejscu lub otrzymać wydruk od organizatora - dot. wył. klubów).W tegorocznych Mistrzostwach Krosna w pływaniu, wystartuje 267 zawodników. Wszystkim oczywiście życzymy sukcesów oraz udanych startów. Mamy nadzieję, że tegoroczne Mistrzostwa Krosna, będą równie dobrze zapamiętane, jak wszystkie dotychczas organizowane przez nas imprezy pływackie.


Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek, każdy zawodnik otrzyma od nas pakiet startowy, zawierający nagrodę pamiątkową. Ponadto dzięki naszym sponsorom możecie otrzymać wiele fajnych i wartościowych nagród. O tym, jakie to będą nagrody i niespodzianki, dowiecie się na naszym portalu społecznościowym. Cały czas zapraszamy do śledzenia aktualności związanych z imprezą w wydarzeniu na facebook-u.


Pobierz listę startową z podziałem na konkurencje - blok poranny (program czasowy):
Lista startowa - blok poranny (kategorie I-III) (*.pdf)
Pobierz listę startową z podziałem na konkurencje - blok popołudniowy (program czasowy):
Lista startowa - blok popołudniowy (kategorie IV-DEF) (*.pdf)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/423842824406792/
Sponsorzy:


Współorganizatorzy:


Patronat medialny: 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU 2016 (LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW) PDF Drukuj Email
piątek, 25 listopada 2016 09:14LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW


kliknij aby powiększyć


Ostatnie zgłoszenia dotarły do nas w poniedziałek wieczorem, pomimo, że jak co roku podkreślaliśmy, iż termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.
Ulegliśmy jednak Waszym prośbom i nikomu, nie odmówiliśmy udziału w imprezie.
Korekty nadsyłane przez Was, również nie ułatwiały nam zadania.
Dlatego na razie zapraszamy do zapoznania się z listą wszystkich zgłoszonych zawodników oraz do śledzenia aktualności związanych z imprezą na facebook-u.
Listy startowe wraz z programem godzinowym, opublikowane zostaną dzisiaj w godzinach popołudniowych. Prosimy sprawdzać aktualności na naszej stronie internetowej oraz facebook.


Pobierz listę wszystkich zgłoszonych zawodników:
Lista zgłoszonych zawodników (*.pdf)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/423842824406792/

 
MISTRZOSTWA KROSNA W PŁYWANIU Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, KROSNO 26.11.2016 PDF Drukuj Email
piątek, 11 listopada 2016 00:00


ZGŁOSZENIA ZAKOŃCZONE !!!

kliknij aby powiększyć


26 listopada 2016 r. (sobota) godz. 10.00 – Kryta Pływalnia, ul. Sportowa 8, Krosno - Turaszówka
I BLOK - Kategorie I, II, III rozpoczęcie konkurencji godz. 10.00, planowane zakończenie godz. 11.30
II BLOK - Kategorie IV,V, VI, ABC, DEF, GHI, JKL rozpoczęcie konkurencji godz. 12.00
Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 18.11.2016 r. (piątek) włącznie.
Po upływie w/w terminu zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Przed dokonaniem zgłoszeń, bardzo prosimy wszystkich uczestników o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem zawodów.
ZAPRASZAMY !!!

Pobierz komunikat zawodów:
Regulamin Mistrzostw Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości 2016 (*.pdf)
Download championships rules:
ORGANIZATION PRESS OF KROSNO SWIMMING CHAMPIONSHIPS The Occasion of National Independence Day 2016 (Eng. version) (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń dla konkurencji indywidualnych:
Karta zgłoszeń dla konkurencji indywidualnych (*.xls)
Pobierz kartę zgłoszeń dla sztafet:
Karta zgłoszeń dla sztafet (*.doc)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/423842824406792/
Zobacz plakat zawodów:
Plakat Mistrzostw Krosna w Pływaniu 2016
Patronat medialny: 
2 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (WYNIKI) PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 03:44

NOWY REKORD KROSNA WYNOSI 296 km !!!

Próbowaliśmy mocno i udało się !, jednak nie rekordy są najważniejsze, ale to, ile daliśmy z siebie aby pomóc Oskarowi w jego codziennym życiu oraz walce z przeciwnościami losu. Ponieważ urodziliśmy się zdrowi, pomagać jest naszym obowiązkiem zwłaszcza, że umiemy robić coś ponad przeciętność, tj. umiemy świetnie pływać !!!

Zobacz relację TVP 3, z 2 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja TVP 3 Rzeszów

Zobacz relację NOWINY 24, z 2 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego
Relacja NOWINY 24

Szkoła pływania Mały Pływak na podium, fot. W. Zimmermann-Szubra (Tygodnik Nowe Podkarpacie)
Wyniki oficjalne wg godzin startu:
WYNIKI OFICJALNE (*.pdf)
Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji indywidualnej 60 minut:
NAJLEPSZA 20-STKA (*.pdf)
Najdłuższy dystans przepłynięty w 2 NCMP:
KLASYFIKACJA PO DOGRYWCE, BEZ LIMITU CZASOWEGO (*.doc)
Uroczyste wręczenie pucharów dla 20 (21 ex aequo) najlepszych zawodników 2NCMP w klasyfikacji indywidualnej 60 minut, odbędzie się we czwartek, 2 czerwca 2016 o godz. 19.00, na basenie przy ul. Sportowej 8 w Krośnie. ZAPRASZAMY !!!

Nadal zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji KOSZULKI PUDZIANA oraz CZEPKA KROŚNIEŃSKICH MASTESÓW Z AUTOGRAFEM OTYLII JĘDRZEJCZAK z których pieniążki w całości zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację 7-letniego Oskara Szczepanika.
Linki do licytacji znajdują się poniżej:
Zdobądź oryginalną koszulkę z podpisem Mariusza Pudzianowskiego !!!
Zdobądź czepek krośnieńskich Mastersów z autografem Otylii Jędrzejczak !!!


 
2 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (Oglądaj na żywo i licytuj) PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2016 14:27

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji "na żywo" z 2 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego - "Pływamy dla Oskara Szczepanika". Sponsorem transmisji jest firma STIMO Niedzielski Sp.J.

Karpackie klimaty

Zapraszamy również do wzięcia udziału w licytacji KOSZULKI PUDZIANA oraz CZEPKA KROŚNIEŃSKICH MASTESÓW Z AUTOGRAFEM OTYLII JĘDRZEJCZAK z których pieniążki w całości zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację 7-letniego Oskara Szczepanika.
Linki do licytacji znajdują się poniżej:
Zdobądź oryginalną koszulkę z podpisem Mariusza Pudzianowskiego !!!
Zdobądź czepek krośnieńskich Mastersów z autografem Otylii Jędrzejczak !!!


 
2 NOCNY CHARYTATYWNY MARATON PŁYWACKI (LISTA STARTOWA) PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2016 01:00LISTA STARTOWA !!!


Publikujemy listę startową 2 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Bardzo prosimy o zapoznanie się uczestników z indywidualną godziną startu oraz przydzielonym torem startowym.


PONIŻEJ KILKA PRAKTYCZNYCH PORAD DLA ZAWODNIKÓW:

1. Zawodnik powinien zgłosić swoją obecność w biurze zawodów, min. 30 min. przed wyznaczonym startem.
2. W biurze zawodów, każdy zawodnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. Wypełnione i podpisane oświadczenie, można przynieść ze sobą, lub wypełnić na miejscu. W przypadku osób niepełnoletnich, oświadczenie wypełnia rodzic, bądź opiekun prawny. Niezłożenie oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje tym, że zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu.
3. Po złożeniu oświadczenia o stanie zdrowia, każdy zawodnik zostaje oznaczony za pomocą wodoodpornego markera, indywidualnym numerem startowym (należy osłonić lewy oraz prawy bark a następnie plecy) oraz otrzymuje indywidualną kartę zawodnika.
4. Następnie zawodnik udaje się do szatni, by z kilkuminutowym wyprzedzeniem, pojawić się na starcie. Spóźnienie się zawodnika na start, powoduje zmniejszenie przydzielonego czasu o czas spóźnienia lub całkowitą dyskwalifikację.
5. Po wezwaniu przez sędziego torowego, zawodnik przekazuje mu swoją indywidualną kartę zawodnika i rozpoczyna wyścig, zgodnie z przydzielonym czasem (patrz czas po weryfikacji).
6. Po zakończeniu wyścigu, zawodnik niezwłocznie opuszcza tor, umożliwiając rozpoczęcie wyścigu zawodnikowi następnemu.

Pobierz listę startową (wg numeru zawodnika):
Lista startowa (wg numeru zawodnika) (*.pdf)
Pobierz listę startową (nazwiska wg alfabetu):
Lista startowa (alfabetycznie) (*.pdf)
Pobierz listę startową (wg czasu uczestnictwa oraz przydzielonego toru):
Lista startowa (wg czasu oraz przydzielonego toru) (*.pdf)
Pobierz program zawodów (imprezy towarzyszące):
Program 2 Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego(*.pdf)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
Oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)
Aktualności:
https://www.facebook.com/events/621820204648288/

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 2 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 570270

Odwiedza nas

We have 634 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.