Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
Udany występ krośnieńskich Mastersów, podczas XIII Otwartych Mistrzostw Gorlic w pływaniu PDF Drukuj Email
wtorek, 28 kwietnia 2015 19:36


W dniu 25.04.2015 (sobota) o godz. 10.00 w pływalni Fala w Gorlicach, odbyły się XIII Otwarte Mistrzostwa Gorlic w pływaniu. Dla krośnieńskich Mastersów była to inauguracja sezonu startowego.
Zawody w Gorlicach, to dobra okazja do spróbowania sił na tle młodszych zawodników, dlatego krośnieńscy Mastersi tradycyjnie już rozpoczynają sezon startowy w grodzie Karwacjana.
Pomimo rywalizacji z dużo młodszymi zawodnikami, nie brakowało ambicji oraz chęci do walki. Kilka razy trzeba było uznać przewagę młodości nad doświadczeniem, ale były konkurencje w których udało się wywalczyć miejsca na podium.Wiele emocji dostarczył wyścig na 100 m stylem motylkowym w kategorii OPEN, w którym wystartowało dwóch krośnieńskich zawodników Masters.
Po bardzo wyrównanej walce zwyciężył zawodnik PMOS Biecz , Mateusz Grabarz, natomiast w pojedynku pomiędzy dwoma zawodnikami krośnieńskiego klubu , minimalnie lepszy od Macieja Kozy okazał się Artur Kuryło. Ostatecznie obydwóm zawodnikom udało się zająć punktowane miejsca, pokonując w bezpośredniej walce o podium zawodnika GSP FALA Gorlice, Eryka Sztabę.
Miejsca na podium wywalczyli:
Artur Kuryło – II miejsce na 100 m stylem motylkowym w kat. OPEN
Maciej Koza – III miejsce na 100 m stylem motylkowym w kat. OPEN
Bogdan Żebracki – III miejsce na 50 m stylem dowolnym w kat. JUNIOR +SENIOR i starsi

Nadmienić należy fakt, że w zawodach wzięły udział również zawodniczki Klubu Pływackiego MOSIR Wodnik Krosno (Gimnazjum nr 3), oraz dzieci ze Szkoły Pływania Na Fali Krosno, zdobywając w rywalizacji z rówieśnikami z Gorlic, Biecza, Bielska Białej oraz Zakopanego, wiele nagród, medali oraz okazałych pucharów.


Wyniki zawodów dostępne pod linkiem

http://www.osir.gorlice.pl/images/omgplywanie2015wynikitechniczne.xls 
Puchar Polski Masters / Stalowa Wola 9-10.05.2015 (ZAPROSZENIE) PDF Drukuj Email
sobota, 25 kwietnia 2015 22:45


Zawody odbędą się w dniach 09-10 maja 2015 (sobota, niedziela) na basenie MOSIR w Stalowej Woli.
Prosimy o pilne potwierdzenie udziału na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , ponieważ najpóźniej w poniedziałek planujemy złożyć wniosek do UM Krosna o dofinansowanie na udział w zawodach z zakresu rozwoju sportu.
Regulamin zawodów dostępny na stronie organizatora, bezpośredni link znajduje się poniżej.

Pobierz komunikat zawodów:
http://www.mosir.stalowawola.pl/images/KOMUNIKATmasters.pdf (*.doc)

 
Otwarte Mistrzostwa Gorlic w pływaniu / Gorlice 25.04.2015 (ZAPROSZENIE) PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 17:30


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach, w dniu 25.04.2015 r. (sobota) o godz. 10.00 w Krytej Pływalni "FALA" organizuje OTWARTE MISTRZOSTWA GORLIC W PŁYWANIU. W zawodach rywalizować będą zawodnicy w czterech kategoriach wiekowych na 50 m w stylach: dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz w kategorii OPEN na 100 m w stylach: dowolnym, motylkowym i zmiennym. Zgłoszenia do dnia 22.04.2015 r. do godz. 10.00 (środa). Wpisowe 5 zł od startu. Za zajęcie miejsc 1-3 czekają nagrody rzeczowe.

Uwaga: Na zawody będziemy się zgłaszać zbiorowo, w zw. z pow. prosimy aby decyzję o ewentualnym starcie podjąć najpóźniej we wtorek (21.04) na treningu, lub przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 21.04, najpóźniej do godz. 22.00

Dla Zawodników, sympatyków klubu oraz os. towarzyszących, które chcą jechać z nami na zawody, planowana jest zbiórka w sobotę o godz. 8.00, na parkingu obok krytej pływalni przy ulicy Sportowej 8 (Krosno - Turaszówka).

Pobierz regulamin zawodów:
http://www.osir.gorlice.pl/images/regulaminy/omgplywanie2015.doc (*.doc)

 
Wszystkiego Najlepszego ! PDF Drukuj Email
sobota, 04 kwietnia 2015 01:53 
Zebranie sprawozdawcze 17.02.2015 (wtorek), godz. 18.30 PDF Drukuj Email
piątek, 13 lutego 2015 10:45

W imieniu Zarządu Klubu Pływackiego Masters Krosno, zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków klubu, na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 17 luty 2014 (wtorek), o godz. 18.30, w sali nr 7, parter budynku Zespołu Krytych Pływalni przy ul. Sportowej 8 w Krośnie. 


Porządek obrad:

 1. Sprawozdanie merytoryczne z działalności klubu za rok 2014

 2. Sprawozdanie finansowe, bilans finansowy za rok 2014 (zestawienie zysków i strat, aktualny stan konta)

 3. Zeznanie podatkowe za 2014 rok (druki CIT-8, CIT-8/0) – omówienie

 4. Przedstawienie planu działalności na rok 2015 (zestawienie wstępnej kalkulacji kosztów działalności w tym kosztów organizacji zajęć treningowych, kosztów zakupu potrzebnego sprzętu sportowego oraz wykorzystania przyznanej dotacji na działalność statutową w 2015 roku )

 5. Przedstawienie i zatwierdzenie kalendarza imprez sportowych na rok 2015 (udział członków klubu w zawodach sportowych oraz możliwości ich finansowania)

 6. Przedstawienie i zatwierdzenie planu organizacji imprez własnych w 2015 roku – I Nocny Charytatywny Maraton Pływacki oraz Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości (omówienie przyznanej dotacji na organizację imprez sportowych w 2015 roku oraz możliwości pozyskania sponsorów)

 7. Uchwalenie wysokości składki członkowskiej na rok 2015 oraz terminu jej płatności.

 8. Organizacja biura klubu przy Zespole Krytych Pływalni w Krośnie (ustalenie terminów oraz godzin dyżurów)

 9. Przedstawienie aktualnej oferty ZKP w Krośnie oraz sklepów partnerskich honorujących kartę członkowską klubu, przywileje wynikające z posiadania karty członkowskiej – przypomnienie.

 10. Ustalenie miejsca oraz daty spotkania integracyjnego dla członków oraz sympatyków klubu.

Z uwagi na ważność przedstawionych spraw prosimy o niezawodne przybycie !

Obecność członków Komisji Rewizyjnej obowiązkowa ! 
Wszystkiego Najlepszego !!! PDF Drukuj Email
środa, 24 grudnia 2014 11:30 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu 2014 - WYNIKI PDF Drukuj Email
wtorek, 25 listopada 2014 11:18


Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz licznie przybyłej publiczności za udział w Mistrzostwach Krosna w pływaniu 2014. W tym roku odnotowaliśmy kolejny rekord zgłoszeń. Chęć startu w naszych zawodach wyraziło, aż 271 osób, to o 74 zgłoszenia więcej, niż w roku ubiegłym (197).
Pokazuje to, że nasza impreza z roku na rok nabiera coraz większego rozpędu i cieszy się wśród Was dużą popularnością. Podziękowania należą się także naszym sponsorom, bez udziału których, nasza impreza nie mogłaby się odbyć, a napewno nie w takim wymiarze.
Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Krosna w pływaniu na stałe wpiszą się w kaledarz imprez sportowych, odbywających się w naszym mieście. Wasz liczny udział w zawodach oraz zainteresowanie kibiców, to dowód na to, że Krosno chce pływać !
Obeszerna relacja z zawodów a także galeria zdjęć, ukażą się niebawem na naszej stronie internetowej, a na razie zapraszamy Państwa do zapoznania się z listą uzyskanych wyników.

WYNIKI


Zobacz wyniki:
50m styl dowolny
50m styl grzbietowy
50m styl klasyczny
50m styl motylkowy + 100m mot.
100m styl zmienny + 400m dow. + 100 m dow.
sztafety 4x50m dowolny + 4x50m zmienny

Galeria zdjęć (dzięki uprzejmości osoby prywatnej)
Zobacz galerię zdjęć z Mistrzostw Krosna w pływaniu 2014


 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu 2014 - KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
sobota, 22 listopada 2014 11:51LISTA STARTOWA


Zobacz listę startową dla konkurencji indywidualnych:
Lista startowa 2014 (*.pdf)
Zobacz listę startową dla sztafet:
Lista startowa dla sztafet 2014 (*.pdf)Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszą imprezą oraz rekordową liczbę zgłoszeń, kompletna lista startowa z podziałem na serie i tory zostanie opublikowana dzisiaj w godzinach popołudniowych. Prosimy o wyrozumiałość !

Informujemy, że druk oświaczenia o stanie zdrowia, można pobrać ze strony lub wypełnić na miejscu w biurze zawodów (zawodnik niepełnoletni - wypełnia opiekun). Osoby, które nie złożą oświadczenia w biurze zawodów nie zostaną dopuszczone do startu !
Ponadto, aby Was zachęcić do składania oświadczeń, każdy uczestnik, który złoży swoje oświadczenie o stanie zdrowia w biurze zawodów, otrzyma pamiątkowy kubeczek Mistrzostw Krosna w pływaniu, ufundowany przez firmę Glasmark sp. z o o, a także pakiecik żywnościowy ufundowany przez firmę Europel oraz firmę Hat-Bud. 
Nowy kubek kibica KP Masters Krosno - wybierz projekt PDF Drukuj Email
piątek, 31 października 2014 22:30

Poniżej przedstawiamy nowy wzór kubeczka kibica Klubu Pływackiego Masters Krosno.
Do Was należy wybór, który z 4-rech prezentowanych projektów trafi do produkcji.
Aby wziąć udział w zabawie należy oddać swój głos w quiz-ie znajdującym się po lewej stronie ekranu.
Autorem projektu jest firma Glasmark z Krosna, która wspiera nas od początku naszej działalności.
Zdjęcie wykorzystane w projekcie zostało wykonane podczas XXV Jubileuszowego Maratonu Krakowskiego, jego autorem są Państwo Katarzyna i Wiesław Ślęczkowscy.

Firma Glasmark sp. z o.o. aktywnie wspiera krośnieńskie pływanie, swoją dobroczynną postawą oraz dobrowolnym i bezinteresownym działaniem, wnosi nieoceniony wkład w jego rozwój.
Dzięki ogromnemu wsparciu sponsorskiemu firmy Glasmark, po raz kolejny możemy zorganizować Mistrzostwa Krosna w Pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
To właśnie dzięki firmie Glasmark, tylko u nas i na naszych zawodach można co roku zdobyć tak piękne i niepowtarzalne szklane puchary !

Państwo Katarzyna i Wiesław Ślęczkowscy, podróżnicy i fotografowie z zamiłowania, regularnie odwiedzają kraje Ameryki Łacińskiej. Od kilku lat swoje podróże dokumentują fotograficznie. Państwu Ślęczkowskim dziękujemy za wyrażenie zgody na wykorzystanie pow. fotografii w projekcie budowy rozpoznawalności wizerunku Klubu Pływackiego Masters Krosno.
Z pełnym asortymentem wyrobów firmy Glasmark, można zapoznać się na stronie internetowej: http://www.kupszklo.pl
Fotografie z wypraw podróżniczych Państwa Ślęczkowskich można obejrzeć na stronie internetowej: http://travelfoto.pl/ 
Karta członkowska KP Masters Krosno PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 października 2014 22:59


W porozumieniu z Zespołem Krytych Pływalni w Krośnie dla posiadaczy karty członkowskiej klubu przygotowano następującą ofertę:

1. 25% gratis przy każdym doładowaniu, niezależnie od wysokości wpłacanej kwoty (min. kwota doładowania 100 PLN)

2. 6.50 PLN koszt treningu w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 20.00-21.45, do zamknięcia obiektu bez dodatkowych opłat minutowych (dot. wył. obiektu przy ul. Sportowej)

3. 6.50 PLN koszt treningu w weekendy (sobota-niedziela) w godz. 19.00-20.45, do zamknięcia obiektu bez dodatkowych opłat minutowych (dot. wył. obiektu przy ul. Sportowej)

4. Pozostałe promocje zgodnie z programem promocji ZKP

Szczegółowy regulamin karty członkowskiej zostanie opracowany wraz z wprowadzeniem karty członkowskiej do użytku.

Wykonawcą kart członkowskich jest firma EUROPEL 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 4 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2018

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 475301

Odwiedza nas

We have 565 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.