Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
Prośba o wypełnienie ankiety PDF Drukuj Email
sobota, 19 kwietnia 2014 20:30

Na adres naszego klubu nadeszła prośba o wypełnienie ankiety, poniżej znajdziecie szczegółowe informacje na ten temat.

Witam serdecznie.
Nazywam się Justyna Sękowska i jestem studentką V roku wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na potrzeby pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące jakości życia i aktywności fizycznej osób uprawiających pływanie na poziomie zawodniczym, po zakończeniu kariery sportowej. Badanie jest całkowicie anonimowe, a uzyskane wyniki służą wyłącznie celom naukowym. Ankieta składa się z 2 części i zawiera 26 krótkich pytań.
Każde wypełnione badanie jest dla mnie niezmierne cenne.
Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas !
Z poważaniem
Sękowska Justyna

Ankietę można wypełnić pod adresem:

http://www.ankietka.pl/ankieta/135996/jakosc-zycia-i-aktywnosc-fizyczna.html 
Nie tylko pływamy ... PDF Drukuj Email
sobota, 19 kwietnia 2014 12:58


Pomimo zimowej przerwy na arenach pływackich, nasi zawodnicy nie próżnowali, o czym świadczy bardzo dobry występ naszego kolegi klubowego Macieja Kozy, na trasie slalomu giganta, podczas eliminacji XIX Mistrzostw Polski Amatorów w Narciarstwie Alpejskim, które odbyły się w dniu 23 luty 2014 na stoku narciarskim w Przemyślu.
Startujący od kilku lat z powodzeniem w konkurencjach alpejskich, zawodnik Klubu Pływackiego Masters Krosno, trenujący na co dzień narciarstwo alpejskie w sekcji narciarskiej Strzelca Frysztak, odniósł zwycięstwo w kat. wiekowej 36-45 lat, zdobywając tym samym tytuł Mistrza woj. podkarpackiego ! oraz prawo uczestnictwa w ogólnopolskim finale, wśród najlepszych zawodników wyłonionych w 16 eliminacjach wojewódzkich rozgrywanych w całym kraju oraz na Litwie.
Sukces naszego kolegi jest tym większy, bo odniesiony po niedawnej rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych stawu kolanowego.

Niestety, b. trudne warunki pogodowe na trasie slalomu giganta a w szczególności pogorszenie stanu zdrowia, po przebytej zaledwie kilka m-cy temu operacji kolana, wykluczyły Maćka z udziału w ogólnopolskim finale. Na osłodę niech pozostanie jednak fakt, że podczas podkarpackich eliminacji, na pokonanym polu pozostali, aktualny mistrz Polski - zwycięzca finału oraz czwarty i piąty zawodnik imprezy finałowej.zobacz galerię zdjęć na NOWINY24 :

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140224/SPORT09/140229835§ioncat=photostory16

zobacz film na TV przemysl24 :

http://www.youtube.com/watch?v=JRBAdzJ99dY

zobacz film na TVP Rzeszów:

http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/sportowe/rodzinne-zawody-narciarskie-w-przemyslu/14144599 
VII Mistrzostwa Polski Pracowników i Funkcjonariuszy Służby Celnej w pływaniu PDF Drukuj Email
sobota, 19 kwietnia 2014 12:03


Bardzo dobrym wynikiem zakończył się występ naszego kolegi klubowego Bogdana Żebrackiego, podczas VII Mistrzostw Polski Pracowników i Funkcjonariuszy Służb Celnych w pływaniu, które odbyły się w dniach 14-16 marca 2014 w Nieporęcie.
Reprezentujący Izbę Celną w Przemyślu, zawodnik Klubu Pływackiego Masters Krosno, stawał na podium 4-krotnie, z czego 2-krotnie w konkurencjach indywidualnych, zajmując odpowiednio 2 m-ce na 50 m stylem klasycznym i 3 m-ce na 50 m stylem grzbietowym oraz dwukrotnie w konkurencji drużynowej, zajmując 2 m-ce na dystansie 4x50 stylem dowolnym oraz 2 m-ce na dystansie 4x50 m stylem zmiennym.

GRATULUJEMY i mamy nadzieję na równie owocne reprezentowanie naszych barw klubowych w nadchodzącym sezonie !!!Więcej o tym wydarzeniu na stronie:

http://osir.nieporet.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=63 
ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE 24.03.2014, godz. 20.00 (poniedziałek) !!! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 marca 2014 23:16


UWAGA!, BARDZO WAŻNA INFORMACJA !

W dniu 24.03.2014 (poniedziałek), o godz. 20.00, w budynku Zespołu Krytych Pływalni, przy ul. Sportowej 8 w Krośnie - Turaszówce, sala nr 7 (parter), odbędzie się zebranie założycielskie klubu.
Zebranie poprowadzi prawnik, nasz kolega klubowy Marek Hejnar, który jednocześnie będzie czuwał nad jego prawidłowym przebiegiem, zgodnie z ustawą z dn. 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz.U. z 2001 r., Nr 79, poz 855 z późn. zm.)


Program zebrania (w skrócie):
1. Przedstawienie celu zebrania oraz jego uczestników.
2. Ustalenie sposobu głosowania i podejmowania uchwał.
3. Wybór przewodniczącego i sekretarza zebrania.
4. Wybór komisji skrutacyjnej.
5. Podjęcie uchwały o powołaniu stowarzyszenia (uchwała nr 1).
6. Dyskusja nad statutem, zgłoszenie i ewentualne zatwierdzenie poprawek oraz uwag.
7. Podjęcie uchwały o przyjęciu statutu (uchwała nr 2).
8. Zgłoszenie kandydatów i wybór komitetu założycielskiego (uchwała nr 3).
8a. Wybór władz stowarzyszenia: ZARZĄDU i organu kontroli wewnętrznej KOMISJI REWIZYJNEJ (uchwała nr 4).
8b. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru prezesa, skarbnika i innych osób funkcyjnych w Zarządzie stowarzyszenia (uchwała nr 5.)
9. Zamknięcie zebrania.


Zgodnie z ustawą Prawo o stowarzyszeniach, aby zebranie było ważne, musi w nim uczestniczyć min. 15 osób. W zw. z pow. bardzo prosimy wszystkich członków o obowiązkowe przybycie, liczymy także na sympatyków !!! Prosimy nie zapomnieć zabrać ze sobą dowodów osobistych. 
SPOTKANIE WIGILIJNE !!! PDF Drukuj Email
środa, 11 grudnia 2013 18:03


Zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków Klubu Pływackiego Masters Krosno, na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w dniu 23.12.2013 (poniedziałek), o godz. 19.00, w budynku Zespołu Krytych Pływalni, przy ul. Sportowej 8 w Krośnie - Turaszówce, sala nr 7 (parter).


Program spotkania (w skrócie):
1. Podsumowanie minionego sezonu 2013.
2. Przedstawienie planów na przyszły rok (ocena potrzeb i ustalenie priorytetów, omówienie planu zatrudnienia trenera oraz ustalenie planu treningowego, rozwinięcie współpracy z naszymi sponsorami oraz ocena możliwości pozyskania nowych sponsorów).
3. Omówienie i wstępne zatwierdzenie terminarza zawodów oraz ocena możliwości organizacji imprez własnych na rok 2014, w tym omówienie pomysłu organizacji imprezy charytatywnej na rzecz osób potrzebujących (w szczególności dzieci).
4. Sprawy organizacyjne (zatwierdzenie statutu i wybór władz klubu, ustalenie składki członkowskiej na rok 2014).
5. Życzenia na Nowy Rok.
6. Trening pływacki - przedświąteczny (przeniesienie z wtorku 24 grudnia - Wigilia).


Wszystkim sponsorom, sympatykom, zaprzyjaźnionym klubom oraz zawodnikom KP Masters Krosno, życzymy zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i radości w życiu osobistym oraz zawodowym w nowym 2014 roku !!!. 
Rodzina Kuryło korespondencyjnym Mistrzem Polski Amatorów w sztafecie rodzinnej ! PDF Drukuj Email
wtorek, 03 grudnia 2013 00:44

W sobotę, 30 listopada, odbyła się w Jaśle, 12-ostatnia, podkarpacka edycja cyklu tegorocznych ogólnopolskich zawodów pływackich dla amatorów, Family Cup 2013.
Zawody Family Cup, to coroczny cykl zawodów dla amatorów, w dyscyplinach takich jak: narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, snowboard, kolarstwo górskie, tenis oraz pływanie. Zawody w przypadku pływania rozgrywane są korespondencyjnie, w różnych częściach Polski, natomiast w dyscyplinach takich jak narciarstwo alpejskie czy kolarstwo MTB, najpierw rozgrywane są eliminacje wojewódzkie a następnie turniej finałowy.
Miło nam jest poinformować, że tegorocznym Mistrzem Polski Amatorów w pływaniu, została sztafeta rodzinna, naszego kolegi klubowego Artura Kuryło, która pokonała dystans 100m w czasie 0:54,70 !!!
Rodzinie Kuryło gratulujemy sukcesu !!!

Czytaj także:
"Barman Artur Kuryło chce być mistrzem Polski ... w pływackiej sztafecie rodzinnej"

Zawody dla amatorów, oficjalna strona Family Cup - http://www.familycup.com.pl/

 
I Charytatywne Zawody Pływackie Masters "Pływam dla ... " PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 grudnia 2013 22:34

Od kolegów ze Stowarzyszenia Pływackiego SWIMMERS WARSZAWA, otrzymaliśmy zaproszenie na I Charytatywne Zawody Pływackie Masters "Pływam dla ... "
W tym roku pływamy dla 7-letnej Ali, która urodziła się z rzadką wadą genetyczną układu kostnego – dysplazją diastroficzną.
Zawody odbędą się w dniach 11-12.01.2014 (sobota, niedziela) w Warszawie. Wszystkich, którzy swoim udziałem w zawodach chcieliby wspomóc ten szczytny cel, a tym samym przyczynić się do poprawy zdrowia Ali, proszę o informację do końca grudnia 2013.


Cel imprezy - zobacz szczegóły

Szczegóły organizacyjne - zobacz komunikat organizacyjny

 
Pływackie święto w Krośnie - 1000 medal dla rekordzisty Guinessa !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 28 listopada 2013 22:41


W niedzielę, 24 listopada 2013, o godz. 10.00, przy Zespole Krytych Pływalni w Krośnie - Turaszówce, odbyły się Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorami zawodów byli:
Klub Pływacki MASTERS Krosno (pomysł, opracowanie regulaminu, znalezienie i przekonanie sponsorów, przyjęcie zgłoszeń, opracowanie list startowych a także nadzór logistyczny nad przeprowadzeniem zawodów),
Klub Uczelniany AZS PWSZ Krosno (przeprowadzenie zawodów, organizacja biura zawodów, weryfikacja zgłoszeń, obsada sędziowska) oraz
Zespół Krytych Pływalni w Krośnie (bezpłatne udostępnienie niecki basenu, przygotowanie potrzebnej ilości medali i dyplomów, zapewnienie obsługi basenu).

Tuż po godzinie 9.00, kiedy zostało otwarte biuro zawodów, na pływalni przy ulicy Sportowej zapanowała atmosfera wielkiego sportowego święta. Parking pływalni, choć sporych rozmiarów, po prostu pękał w szwach.
Prawdopodobnie były to pierwsze w historii naszego miasta, tak duże zawody pływackie. Zawody wyjątkowe pod kilkoma względami. Po pierwsze, rekordowej ilości zgłoszonych uczestników (200), reprezentujących m.in. kluby pływackie z Jasła, Sanoka, Gorlic, Leżajska, Biecza, Krosna, Warszawy a także licznej rzeszy zawodników niezrzeszonych.

Czytaj dalej
 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - WYNIKI PDF Drukuj Email
wtorek, 26 listopada 2013 00:16

Przedstawiamy oficjalne wyniki Mistrzostw Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Dziękujemy Państwu za udział w naszych zawodach, mamy nadzieję, że się "podobało". Jeśli były jakieś niedociągnięcia organizacyjne, przepraszamy za nie, postaramy się je wyeliminować w przyszłości.
Prawdopodobnie były to pierwsze w historii naszego miasta, tak duże zawody pływackie. Obszerna relacja z zawodów oraz galeria zdjęć ukaże się niebawem na naszej stronie internetowej. Jeszcze raz wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za udział oraz sportową rywalizację !


Oficjalne wyniki zawodów znajdują się w dziale pliki - zobacz wyniki

Fotorelacja zewnętrzna (dzięki uprzejmości osoby prywatnej) - zobacz zdjęcia z zawodów

 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - LISTA STARTOWA PDF Drukuj Email
sobota, 23 listopada 2013 15:47


Lista startowa z podziałem na serie i tory znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę startową

Lista wszystkich zgłoszonych zawodników znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę zgłoszonych zawodników
Zobacz również 1000 medal dla rekordzisty Guinessa na zawodach w pływackich w Krośnie
WAŻNE !!! Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą wypełniony i podpisany własnoręcznie (zawodnik niepełnoletni - wypełnia opiekun) druk oświaczenia o stanie zdrowia , dotyczy także osób, które przesłały go pocztą elektroniczną. Zwolnione są jedynie te osoby, które pozostawiły oryginały oświadczeń w kasach ZKP. Druk oświadczenia można pobrać ze strony lub wypełnić na miejscu w biurze zawodów. Osoby, które nie złożą oświadczenia w biurze zawodów nie zostaną dopuszczone do startu ! 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 6 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2018

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 475213

Odwiedza nas

We have 660 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.