Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - nagradzamy pierwsze zgłoszenia !!! PDF Drukuj Email
piątek, 22 listopada 2013 23:57


Zgodnie z obietnicą nagradzamy osoby indywidualne, które jako pierwsze przesłały swoje zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pamiątkowe koszulki Mistrzostw Krosna w pływaniu, ufundowane przez PBS Bank oraz T-shirt24.pl otrzymują:
Ryszard Sielski (Warszawa), Anna Podraza (Biecz), Eryka Kawa (Biecz)
Ale uwaga !, to jeszcze nie wszystko ..., zdecydowaliśmy, że kolejne 6 osób, otrzyma od nas pamiątkowe kubeczki Mistrzostw Krosna w pływaniu.
Pamiątkowe kubeczki ufundowane przez firmę Glassmark sp.z o.o., otrzymują:
Kamil Maziarz (Krosno), Katarzyna Michalska (Krosno), Nikola Kasprzycka (Krosno), Kamil Kasprzycki (Krosno), Katarzyna Penar (Rymanów), Mateusz Penar (Rymanów)


zobacz kubeczek

Po odbiór nagród proszę zgłosić się do organizatora najlepiej przed zawodami. Osoba kontaktowa Maciej Koza (KP Masters Krosno).
Niestety, przykro jest nam poinformować, że wszystkie osoby, które przysłały swoje zgłoszenia po wymaganym terminie, tj. po 18.11.2013 (poniedziałek), ze względów logistycznych nie mogły zostać ujęte na liście zgłoszonych zawodników. Lista zawodników została ostatecznie i definitywnie zamknięta w dniu 19 listopada późnym wieczorem (wtorek) !!! Wszelkie zmiany przesłane po tym terminie, zarówno przez kluby jak i osoby indywidualne w tym wnioski o zmiany konkurencji, nie będą uwzględnione !!!
Wszystkich spóźnialskich serdecznie zapraszamy na kolejne zawody, które będziemy organizować w przyszłości, jednak prosimy pamiętać o terminowości zgłoszeń !
Informujemy, że kompletne listy startowe z podziałem na serie i tory, ukażą się w dniu 23.11 (sobota) w godzinach południowych.
Nie spodziewaliśmy się, aż tak dużego zainteresowania naszą imprezą. Prosimy o wyrozumiałość !


Lista wszystkich zgłoszonych zawodników znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę zgłoszonych zawodników

 
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters - po naukę i doświadczenie PDF Drukuj Email
środa, 20 listopada 2013 01:00


W dniach 15-17 listopada 2013 w Krakowie, odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. Wśród 112 klubów z kraju i zagranicy nie zabrakło Krośnieńskich Mastersów, którzy zaprezentowali się w składzie: Bogdan Żebracki, Ryszard Majsiak, Maciej Koza oraz Artur Kuryło.
Areną zmagań, tym razem był 25-mertowy basen krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Pod względem ilości zgłoszonych zawodników w kategorii masters, były to rekordowe Mistrzostwa Polski, w których udział wzięło 647 najlepszych zawodników z kraju i zagranicy, m.in. z Czech, Litwy, Łotwy, Słowacji, Szwecji, Rosji i Ukrainy (zawodników mających często za sobą bogate kariery sportowe).
Niestety jak to w sporcie bywa, nie wszystkim uczestnikom zawodów udaje się stanąć na podium, nie było to też pisane naszym walecznym zawodnikom, choć kilkakrotnie było bardzo blisko medalu.
Na wyróżnienie zasługuje, m.in.


4 m-ce Macieja Kozy na 200 m stylem motylkowym w kat. C (35-39 lat), oraz
5 m-ce Bogdana Żebrackiego na 200 m stylem zmiennym w kat. E (45-49 lat)


Można powiedzieć, że był to także, szczególny występ dla Krośnieńskich Mastersów, gdyż w krótkiej historii istnienia klubu, nasza drużyna, po raz pierwszy wystawiła własną sztafetę i to na Mistrzostwach Polski !!!
Sztafeta męska w składzie B. Żebracki, R. Majsiak, M. Koza, A. Kuryło, zajęła odpowiednio:


8 m-ce w sztafecie 4x50 stylem zmiennym z czasem 2:35,50 ,oraz
10 m-ce w sztafecie 4x50 stylem dowolnym z czasem 2:12,08


Nauka i zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentują w przyszłości. Pierwszy sprawdzian już w najbliższą niedzielę na Mistrzostwach Krosna w pływaniu, na które wszystkich sympatyków i kibiców KP Masters Krosno serdecznie zapraszamy.
Prosimy o głośny doping !!!.Więcej zdjęć znajdziesz w dziale Galeria zdjęć. Zobacz galerię zdjęć z tych zawodów.

Wyniki zawodów na stronie

http://omegatiming.pl/zawody/zimowe-mistrzostwa-polski-masters-0 
Pamiątkowa koszulka Mistrzostw Krosna w pływaniu PDF Drukuj Email
niedziela, 10 listopada 2013 02:33

zobacz koszulkę

Przedstawiamy projekt pamiątkowej koszulki Mistrzostw Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Koszulki ufundował współsponsor imprezy Podkarpacki Bank Spółdzielczy.
Ze wzgędu na limitowaną ilość, pamiątkowe koszulki w pierwszej kolejności otrzymają wszyscy członkowie KP Masters Krosno, którzy wezmą udział w zawodach, a także 3 pierwsze osoby, zgłoszone indywidualnie, które prześlą kompletne zgłosznie wraz z wypełnionym oświadczeniem o stanie zdrowia, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Przy okazji informujemy, że dla nowych klubowiczów istnieje możliwość wykonania koszulki klubowej (koszulka polo czarne, f. "stedman", haft - godło klubu Masters Krosno oraz logo ZKP, w cenie 35 PLN (wykonanie grzecznościowe).

Podkarpacki Bank Spódzielczy - strona internetowa sponsora:
PBS Bank

 
ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU MASTERS - Kraków, 15-17.11.2013 (ZGŁOSZENIA !!!) PDF Drukuj Email
niedziela, 03 listopada 2013 18:02

WAŻNE !!!
Przypominam, że 5 listopada (wtorek) upływa termin zgłoszeń do Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach, proszę o przesłanie danych do zgłoszenia (konkurencje, czasy, itd.) do dnia jutrzejszego włącznie, tj. 4 listopada, ew. po tym terminie proszę zgłaszać się samodzielnie. Startowe w zależności od ilości wybranych konkurencji każdy pokrywa sobie we własnym zakresie. Płatne na konto organizatora do dnia 12.11.2013.


Komunikat organizacyjny:
http://kania.opole.pl/m/kalendarz/krakow13.pdf

 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
czwartek, 31 października 2013 02:04

zobacz plakat

Uwaga: Zgłoszenie należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do dnia 18 listopada 2013.

Pobierz regulamin zawodów:
regulamin zawodów (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
karta zgłoszeń (*.doc)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)

 
Sukces zawodniczki KP Masters Krosno, podczas XV Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w pływaniu PDF Drukuj Email
czwartek, 31 października 2013 01:03


Bardzo dobrym wynikiem zakończył się występ naszej zawodniczki Aleksandry Dębskiej - Dudek, na rozegranych w sobotę w Rzeszowie, XV Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w pływaniu.
Reprezentująca Klub Uczelniany AZS PWSZ Krosno, zawodniczka Klubu Pływackiego Masters Krosno, dwukrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium, zwyciężając w konkurencjach 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem zmiennym.

GRATULUJEMY !!!Więcej o tym wydarzeniu na stronie AZS PWSZ Krosno:

https://www.facebook.com/pages/AZS-PWSZ-Krosno/227006964131201?fref=ts 
Zawody - Jesień 2013 (ZAPROSZENIE) PDF Drukuj Email
czwartek, 10 października 2013 22:07


KYIV MASTERS SWIMMING CHAMPIONSHIPS - Kiev / Ukraine, 18-20.10.2013
Uwaga: Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do dnia 14 października 2013 (poniedziałek).

Dodam tylko, że na te zawody otrzymaliśmy od kolegów z Ukrainy specjalne zaproszenie na wieczorku integracyjnym w Hajduszoboszlo na Węgrzech.
Jednym z zapraszających nas do Kijowa zawodników Kiev Aqua Masters Swim, jest złoty (200 m st. motylkowym) oraz srebrny (400 m st. zmiennym) medalista olimpijski z 1980 roku z Moskwy, Sergiy Fesenko. Dodatkowe sukcesy Sergieja, to m.in. dwukrotne wicemistrzostwo świata w 1978 i 1982 roku oraz dwukrotne mistrzostwo europy w 1977 i 1981 roku.
Archiwalny film z 1980 roku, z występu Sergieja podczas olimpiady w Moskwie, można zobaczyć tutaj http://www.youtube.com/watch?v=ch6FshGIGIg
Komunikat organizacyjny:
http://www.kyivopen.com/images/Statute_Kyiv_Open_2013_eng_.pdf


VI OTWARTE MISTRZOSTWA KONSTANCINA W PŁYWANIU MASTERS (Puchar Polski) - Konstancin, 19-20.10.2013
Uwaga: Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do dnia 12 października 2013 (sobota).

Komunikat organizacyjny:
http://kania.opole.pl/m/kalendarz/konstancin13.pdf
ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU MASTERS - Kraków, 15-17.11.2013
Uwaga: Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do dnia 5 listopada 2013 (wtorek).

Komunikat organizacyjny:
http://kania.opole.pl/m/kalendarz/krakow13.pdf

 
Hajduszoboszlo szczęśliwe dla krośnieńskich Mastersów PDF Drukuj Email
piątek, 04 października 2013 01:18


Dwa srebrne medale zdobyli krośnieńscy Mastersi w Hajduszoboszlo na Węgrzech, gdzie w dniach 28-29 września 2013, odbyły się XII Międzynarodowe Zawody Pływackie w Pływaniu Masters.
Zawody zostały rozegrane ku pamięci, zmarłego przed czterema laty Dr Nagy, Sandor Tibor-a, wieloletniego działacza i współzałożyciela klubu pływackiego Debreceni Szenior Uszo Klub.
Wśród 33 zgłoszonych klubów pływackich z Węgier (21), Rumunii (7), Słowacji (3) i Ukrainy (1), znalazła się skromna, dwuosobowa reprezentacja Klubu Pływackiego Masters Krosno, która jako jedyna reprezentowała nasz kraj na tej dwudniowej imprezie pływackiej.
Do zmagań na 50 metrowym basenie, przystąpiło łącznie 155 zawodników i zawodniczek z 5 krajów, wśród nich krośnieńscy Mastersi, którzy zaprezentowali się w składzie Maciej Koza w kategorii wiekowej C-III (35-39 lat) oraz Artur Kuryło w kategorii wiekowej D-IV (40-44 lata).


Czytaj dalej
 
Kubek kibica ... PDF Drukuj Email
środa, 25 września 2013 20:06


Bardzo fajny gadżet reklamowy wykona dla nas producent szkła ozdobnego, firma Glasmark z Krosna. Powyżej przedstawiamy, przygotowany przez grafika, projekt kubeczka kibica Klubu Pływackiego Masters Krosno.
Firma Glasmark sp. z o.o. istnieje od 1992 roku, oferuje bardzo bogaty asortyment szkła zdobionego, jak i gładkiego.
Jest drugą krośnieńską firmą, która podobnie jak firma Cellfast zdecydowała się wesprzeć krośnieńskie pływanie Masters. Brawo !!!
Z pełnym asortymentem wyrobów szklanych firmy Glasmark, można się zapoznać na stronie internetowej:
http://www.kupszklo.pl


 
Pogoda kolejnym sympatykiem krośnieńskich Mastersów ... (OGNISKO INTEGRACYJNE) PDF Drukuj Email
niedziela, 22 września 2013 05:24


W ostatnich dniach aura niestety nas nie rozpieszczała, przez cały tydzień padało, było zimno i wcale nie zanosiło się na poprawę pogody.
W końcu jednak pogoda okazała się życzliwa dla krośnieńskich Mastersów i impreza integracyjna mogła się odbyć. Dodatkowo, jak na zamówienie, wieczór był bezwietrzny i wyjątkowo ciepły jak na tę porę roku.
W galerii zamieszczamy kilka zdjęć z tego wydarzenia. Kto nie przyszedł niech żałuje ...


 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 7 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2018

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 405689

Odwiedza nas

We have 317 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.