Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaAktualności
Rodzina Kuryło korespondencyjnym Mistrzem Polski Amatorów w sztafecie rodzinnej ! PDF Drukuj Email
wtorek, 03 grudnia 2013 00:44

W sobotę, 30 listopada, odbyła się w Jaśle, 12-ostatnia, podkarpacka edycja cyklu tegorocznych ogólnopolskich zawodów pływackich dla amatorów, Family Cup 2013.
Zawody Family Cup, to coroczny cykl zawodów dla amatorów, w dyscyplinach takich jak: narciarstwo alpejskie, narciarstwo biegowe, snowboard, kolarstwo górskie, tenis oraz pływanie. Zawody w przypadku pływania rozgrywane są korespondencyjnie, w różnych częściach Polski, natomiast w dyscyplinach takich jak narciarstwo alpejskie czy kolarstwo MTB, najpierw rozgrywane są eliminacje wojewódzkie a następnie turniej finałowy.
Miło nam jest poinformować, że tegorocznym Mistrzem Polski Amatorów w pływaniu, została sztafeta rodzinna, naszego kolegi klubowego Artura Kuryło, która pokonała dystans 100m w czasie 0:54,70 !!!
Rodzinie Kuryło gratulujemy sukcesu !!!

Czytaj także:
"Barman Artur Kuryło chce być mistrzem Polski ... w pływackiej sztafecie rodzinnej"

Zawody dla amatorów, oficjalna strona Family Cup - http://www.familycup.com.pl/

 
I Charytatywne Zawody Pływackie Masters "Pływam dla ... " PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 grudnia 2013 22:34

Od kolegów ze Stowarzyszenia Pływackiego SWIMMERS WARSZAWA, otrzymaliśmy zaproszenie na I Charytatywne Zawody Pływackie Masters "Pływam dla ... "
W tym roku pływamy dla 7-letnej Ali, która urodziła się z rzadką wadą genetyczną układu kostnego – dysplazją diastroficzną.
Zawody odbędą się w dniach 11-12.01.2014 (sobota, niedziela) w Warszawie. Wszystkich, którzy swoim udziałem w zawodach chcieliby wspomóc ten szczytny cel, a tym samym przyczynić się do poprawy zdrowia Ali, proszę o informację do końca grudnia 2013.


Cel imprezy - zobacz szczegóły

Szczegóły organizacyjne - zobacz komunikat organizacyjny

 
Pływackie święto w Krośnie - 1000 medal dla rekordzisty Guinessa !!! PDF Drukuj Email
czwartek, 28 listopada 2013 22:41


W niedzielę, 24 listopada 2013, o godz. 10.00, przy Zespole Krytych Pływalni w Krośnie - Turaszówce, odbyły się Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Organizatorami zawodów byli:
Klub Pływacki MASTERS Krosno (pomysł, opracowanie regulaminu, znalezienie i przekonanie sponsorów, przyjęcie zgłoszeń, opracowanie list startowych a także nadzór logistyczny nad przeprowadzeniem zawodów),
Klub Uczelniany AZS PWSZ Krosno (przeprowadzenie zawodów, organizacja biura zawodów, weryfikacja zgłoszeń, obsada sędziowska) oraz
Zespół Krytych Pływalni w Krośnie (bezpłatne udostępnienie niecki basenu, przygotowanie potrzebnej ilości medali i dyplomów, zapewnienie obsługi basenu).

Tuż po godzinie 9.00, kiedy zostało otwarte biuro zawodów, na pływalni przy ulicy Sportowej zapanowała atmosfera wielkiego sportowego święta. Parking pływalni, choć sporych rozmiarów, po prostu pękał w szwach.
Prawdopodobnie były to pierwsze w historii naszego miasta, tak duże zawody pływackie. Zawody wyjątkowe pod kilkoma względami. Po pierwsze, rekordowej ilości zgłoszonych uczestników (200), reprezentujących m.in. kluby pływackie z Jasła, Sanoka, Gorlic, Leżajska, Biecza, Krosna, Warszawy a także licznej rzeszy zawodników niezrzeszonych.

Czytaj dalej
 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - WYNIKI PDF Drukuj Email
wtorek, 26 listopada 2013 00:16

Przedstawiamy oficjalne wyniki Mistrzostw Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Dziękujemy Państwu za udział w naszych zawodach, mamy nadzieję, że się "podobało". Jeśli były jakieś niedociągnięcia organizacyjne, przepraszamy za nie, postaramy się je wyeliminować w przyszłości.
Prawdopodobnie były to pierwsze w historii naszego miasta, tak duże zawody pływackie. Obszerna relacja z zawodów oraz galeria zdjęć ukaże się niebawem na naszej stronie internetowej. Jeszcze raz wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za udział oraz sportową rywalizację !


Oficjalne wyniki zawodów znajdują się w dziale pliki - zobacz wyniki

Fotorelacja zewnętrzna (dzięki uprzejmości osoby prywatnej) - zobacz zdjęcia z zawodów

 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - LISTA STARTOWA PDF Drukuj Email
sobota, 23 listopada 2013 15:47


Lista startowa z podziałem na serie i tory znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę startową

Lista wszystkich zgłoszonych zawodników znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę zgłoszonych zawodników
Zobacz również 1000 medal dla rekordzisty Guinessa na zawodach w pływackich w Krośnie
WAŻNE !!! Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą wypełniony i podpisany własnoręcznie (zawodnik niepełnoletni - wypełnia opiekun) druk oświaczenia o stanie zdrowia , dotyczy także osób, które przesłały go pocztą elektroniczną. Zwolnione są jedynie te osoby, które pozostawiły oryginały oświadczeń w kasach ZKP. Druk oświadczenia można pobrać ze strony lub wypełnić na miejscu w biurze zawodów. Osoby, które nie złożą oświadczenia w biurze zawodów nie zostaną dopuszczone do startu ! 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu - nagradzamy pierwsze zgłoszenia !!! PDF Drukuj Email
piątek, 22 listopada 2013 23:57


Zgodnie z obietnicą nagradzamy osoby indywidualne, które jako pierwsze przesłały swoje zgłoszenia na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pamiątkowe koszulki Mistrzostw Krosna w pływaniu, ufundowane przez PBS Bank oraz T-shirt24.pl otrzymują:
Ryszard Sielski (Warszawa), Anna Podraza (Biecz), Eryka Kawa (Biecz)
Ale uwaga !, to jeszcze nie wszystko ..., zdecydowaliśmy, że kolejne 6 osób, otrzyma od nas pamiątkowe kubeczki Mistrzostw Krosna w pływaniu.
Pamiątkowe kubeczki ufundowane przez firmę Glassmark sp.z o.o., otrzymują:
Kamil Maziarz (Krosno), Katarzyna Michalska (Krosno), Nikola Kasprzycka (Krosno), Kamil Kasprzycki (Krosno), Katarzyna Penar (Rymanów), Mateusz Penar (Rymanów)


zobacz kubeczek

Po odbiór nagród proszę zgłosić się do organizatora najlepiej przed zawodami. Osoba kontaktowa Maciej Koza (KP Masters Krosno).
Niestety, przykro jest nam poinformować, że wszystkie osoby, które przysłały swoje zgłoszenia po wymaganym terminie, tj. po 18.11.2013 (poniedziałek), ze względów logistycznych nie mogły zostać ujęte na liście zgłoszonych zawodników. Lista zawodników została ostatecznie i definitywnie zamknięta w dniu 19 listopada późnym wieczorem (wtorek) !!! Wszelkie zmiany przesłane po tym terminie, zarówno przez kluby jak i osoby indywidualne w tym wnioski o zmiany konkurencji, nie będą uwzględnione !!!
Wszystkich spóźnialskich serdecznie zapraszamy na kolejne zawody, które będziemy organizować w przyszłości, jednak prosimy pamiętać o terminowości zgłoszeń !
Informujemy, że kompletne listy startowe z podziałem na serie i tory, ukażą się w dniu 23.11 (sobota) w godzinach południowych.
Nie spodziewaliśmy się, aż tak dużego zainteresowania naszą imprezą. Prosimy o wyrozumiałość !


Lista wszystkich zgłoszonych zawodników znajduje się w dziale pliki.
Zobacz listę zgłoszonych zawodników

 
Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters - po naukę i doświadczenie PDF Drukuj Email
środa, 20 listopada 2013 01:00


W dniach 15-17 listopada 2013 w Krakowie, odbyły się Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. Wśród 112 klubów z kraju i zagranicy nie zabrakło Krośnieńskich Mastersów, którzy zaprezentowali się w składzie: Bogdan Żebracki, Ryszard Majsiak, Maciej Koza oraz Artur Kuryło.
Areną zmagań, tym razem był 25-mertowy basen krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
Pod względem ilości zgłoszonych zawodników w kategorii masters, były to rekordowe Mistrzostwa Polski, w których udział wzięło 647 najlepszych zawodników z kraju i zagranicy, m.in. z Czech, Litwy, Łotwy, Słowacji, Szwecji, Rosji i Ukrainy (zawodników mających często za sobą bogate kariery sportowe).
Niestety jak to w sporcie bywa, nie wszystkim uczestnikom zawodów udaje się stanąć na podium, nie było to też pisane naszym walecznym zawodnikom, choć kilkakrotnie było bardzo blisko medalu.
Na wyróżnienie zasługuje, m.in.


4 m-ce Macieja Kozy na 200 m stylem motylkowym w kat. C (35-39 lat), oraz
5 m-ce Bogdana Żebrackiego na 200 m stylem zmiennym w kat. E (45-49 lat)


Można powiedzieć, że był to także, szczególny występ dla Krośnieńskich Mastersów, gdyż w krótkiej historii istnienia klubu, nasza drużyna, po raz pierwszy wystawiła własną sztafetę i to na Mistrzostwach Polski !!!
Sztafeta męska w składzie B. Żebracki, R. Majsiak, M. Koza, A. Kuryło, zajęła odpowiednio:


8 m-ce w sztafecie 4x50 stylem zmiennym z czasem 2:35,50 ,oraz
10 m-ce w sztafecie 4x50 stylem dowolnym z czasem 2:12,08


Nauka i zebrane doświadczenie z pewnością zaprocentują w przyszłości. Pierwszy sprawdzian już w najbliższą niedzielę na Mistrzostwach Krosna w pływaniu, na które wszystkich sympatyków i kibiców KP Masters Krosno serdecznie zapraszamy.
Prosimy o głośny doping !!!.Więcej zdjęć znajdziesz w dziale Galeria zdjęć. Zobacz galerię zdjęć z tych zawodów.

Wyniki zawodów na stronie

http://omegatiming.pl/zawody/zimowe-mistrzostwa-polski-masters-0 
Pamiątkowa koszulka Mistrzostw Krosna w pływaniu PDF Drukuj Email
niedziela, 10 listopada 2013 02:33

zobacz koszulkę

Przedstawiamy projekt pamiątkowej koszulki Mistrzostw Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Koszulki ufundował współsponsor imprezy Podkarpacki Bank Spółdzielczy.
Ze wzgędu na limitowaną ilość, pamiątkowe koszulki w pierwszej kolejności otrzymają wszyscy członkowie KP Masters Krosno, którzy wezmą udział w zawodach, a także 3 pierwsze osoby, zgłoszone indywidualnie, które prześlą kompletne zgłosznie wraz z wypełnionym oświadczeniem o stanie zdrowia, na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Przy okazji informujemy, że dla nowych klubowiczów istnieje możliwość wykonania koszulki klubowej (koszulka polo czarne, f. "stedman", haft - godło klubu Masters Krosno oraz logo ZKP, w cenie 35 PLN (wykonanie grzecznościowe).

Podkarpacki Bank Spódzielczy - strona internetowa sponsora:
PBS Bank

 
ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU MASTERS - Kraków, 15-17.11.2013 (ZGŁOSZENIA !!!) PDF Drukuj Email
niedziela, 03 listopada 2013 18:02

WAŻNE !!!
Przypominam, że 5 listopada (wtorek) upływa termin zgłoszeń do Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu Masters. Osoby zainteresowane udziałem w zawodach, proszę o przesłanie danych do zgłoszenia (konkurencje, czasy, itd.) do dnia jutrzejszego włącznie, tj. 4 listopada, ew. po tym terminie proszę zgłaszać się samodzielnie. Startowe w zależności od ilości wybranych konkurencji każdy pokrywa sobie we własnym zakresie. Płatne na konto organizatora do dnia 12.11.2013.


Komunikat organizacyjny:
http://kania.opole.pl/m/kalendarz/krakow13.pdf

 
Mistrzostwa Krosna w pływaniu z okazji Narodowego Święta Niepodległości PDF Drukuj Email
czwartek, 31 października 2013 02:04

zobacz plakat

Uwaga: Zgłoszenie należy przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. najpóźniej do dnia 18 listopada 2013.

Pobierz regulamin zawodów:
regulamin zawodów (*.pdf)
Pobierz kartę zgłoszeń:
karta zgłoszeń (*.doc)
Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia:
oświadczenie o stanie zdrowia (*.doc)

 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 7 z 9

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 570303

Odwiedza nas

We have 617 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.