Reklama


Official website of the Masters Swimming Team Krosno / Oficjalna strona internetowa Klubu Pływackiego Masters Krosno


Wyróżnienia

Reklama

Sklepy partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wyszukaj

RejestracjaKlub Pływacki Masters Krosno
V NCMP - WYNIKI PDF Drukuj Email
wtorek, 28 maja 2019 07:13


V NCMP - WYNIKI


401 kilometrów i 200 metrów. To wynik V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. W nocy z soboty na niedzielę (25/26 maja) 139 pływaków (151 zgłoszonych do udziału) spotkało się na basenie przy ul. Sportowej, by spróbować pobić rekord Krosna w długości przepłyniętego dystansu podczas jednej nocy. Tym razem zabrakło niewiele… (przyp. obecny rekord Krosna to 469 kilometrów i 400 metrów). Jednak nie wynik sportowy tej nocy był najważniejszy, ale pomoc 9-letniemu Adasiowi Miętusowi, na którego rehabilitację wspólnie zbieraliśmy pieniądze. A rekord sportowy?, no cóż… prawdopodobnie kolejna próba już za rok.


Dzięki pieniądzom, które wpłynęły od darczyńców na subkonto Klubu Pływackiego Masters Krosno, oraz zbiórkom do puszek Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci, udało się zebrać na rehabilitację Adasia do dnia dzisiejszego łącznie 17 508 złotych i 96 groszy !!!, to niemalże identyczna kwota, jaką udało się zebrać w ubiegłym roku dla Kubusia Jaracza.
Na w/w kwotę pieniężną złożyły się:
11000 zł – wpłaty od darczyńców na subkonto - aktualny stan na dzień 27.05.2019
4278,96 zł - zbiórka podczas imprezy, do puszek Fundacji Wielkie Serce Dla Dzieci
2230 zł – zbiórka z koncertu scholii „Wesołe Nutki” przy kościele św. Piotra i Jana z Dukli w Krośnie.
Akcję ostatecznie podsumujemy za miesiąc. Do tego czasu wciąż jeszcze można pomóc Adasiowi wpłacając pieniądze na specjalnie utworzone w tym celu subkonto:

71 8642 1083 2002 8327 1467 0002 - rachunek pomocniczy – Charytatywny Maraton Pływacki – AdaśAktualna suma zbiórki łącznie:

19 337,29 pln

aktualny stan subkonta (aktualizacja z dn. 05.06.2019):

12 828,33 pln


Dziękujemy wszystkim, którzy w sobotnie popołudnie i noc postanowili być razem z nami. Dzięki Wam tegoroczny piknik był wyjątkowy. W jego organizację zaangażowało się wiele osób, organizacji i instytucji, które nas wsparły – Fundacja Wielkie Serce Dla Dzieci, Dziecięcy Zespół Wokalny „Wesołe Nutki”, Akademia Piłkarska Vivio, Jedlickie Stowarzyszenie Motocyklowe Sherwood Riders, Fundacja Razem z Psem, Bieszczadzkie WOPR, szkoła pływania Mały Pływak, Klub Działalności Podwodnej Albi Krosno, SIM PCK, Akademia Sportu i Sztuk Walki, Komenda Miejska Policji w Krośnie, OSP w Turaszówce, Klub Siłowania na Rękę Wiking Nisko, Klub Tenisa Stołowego PKS Bartek Dębowiec, Zespół Szkół w Jedliczu, 2 Drużyna Harcerska im. płk. Jana Piwnika, Poradnia dietetyczna Evita, Paweł Cisowski, Iwona Zajchowska, Koło Gospodyń w Suchodole, piekarnie Kopacz oraz Guzik.


Zapraszamy do wysłuchania relacji Stanisława Jagiełły
POLSKIE RADIO RZESZÓW - "Sportowe echa" (audycja radiowa)

Zobacz reportaż Tomasza Jefimowa - artykuł i zdjęcia
NOWINY24 - "V Nocny Charytatywny Maraton Pływacki w Krośnie"

Czytaj artykuł prasowy - reportaż przygotowała Wioletta Zimmermann-Szubra
TYGODNIK NOWE PODKARPACIE - "Pływali dla Adasia"

Wracając do wyniku sportowego V Nocnego Charytatywnego Maratonu Pływackiego. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie nocnego pływania. Na apel o przyłączenie się do charytatywnego przedsięwzięcia zareagowali miłośnicy pływania nie tylko z Krosna i okolic, ale także innych miejscowości Podkarpacia.
Kilkudziesięcioosobową grupą stawili się młodzi pływacy z klubu Swim2Win Krosno razem ze swoimi trenerami i rodzicami. Na basen przy ul. Sportowej przyjechała też kilkunastoosobowa reprezentacja klubu Orka Przemyśl. Nie zabrakło pływaków z gorlickiego Delfina i oczywiście samych organizatorów maratonu – walecznych krośnieńskich Mastersów.


Większość z Was miała do dyspozycji godzinę i w tym czasie starała się pokonać jak najdłuższy dystans. Rekordzistką okazała się Dorota Piejko, reprezentująca CSTiR Strzyzów. Jej wynik to 4 kilometry i 300 metrów.
18 osób podjęło się dwugodzinnego pływania bez przerwy. Zwyciężył 15-letni Dawid Chabior (KS Swim2Win Krosno). Przepłynął 8 kilometrów i 700 metrów. Wśród kobiet najlepsza okazała się Nikola Kasprzycka (KS Swim2Win Krosno). Przepłynęła dystans 8 kilometrów.


UWAGA! - Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się na krośnieńskim rynku podczas Dni Krosna w niedzielę 09.06.2019 o godz. 15.00, na które serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pływania. Piękne szklane statuetki ufundowane przez firmę DECOR, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią otrzymają z rąk Prezydenta Miasta Krosna wszyscy uczestnicy maratonu, którzy podjęli się dwugodzinnego pływania bez przerwy.

NAJLEPSZE WYNIKI - KOBIETY

kliknij aby powiększyć


NAJLEPSZE WYNIKI - MĘŻCZYŹNI
 
DOPÓKI WALCZYSZ, JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ PDF Drukuj Email
wtorek, 02 lipca 2013 02:00

Szanowni Państwo !
Witamy na oficjalnej stronie internetowej Klubu Pływackiego Masters Krosno.
Znajdziecie tu m.in. informacje dot. działalności naszego Stowarzyszenia oraz relacje z zawodów w których braliśmy udział, bądź byliśmy ich organizatorem.
Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszej strony na facebook-u https://www.facebook.com/masterskrosno/


ZOBACZ JAK TRENUJĄ MASTERSI - Waleczni pływacy z Krosna (film)
RYSZARD SIELSKI (rekordzista Guinnessa) - opowiada o Krośnie, swojej przygodzie z pływaniem masters, oraz o tym, dlaczego warto pływać w każdym wieku.
(wywiad zrealizowany podczas Mistrzostw Krosna w Pływaniu 22.11.2015)
 

Kalendarz zawodów

Reklama
Kalendarz 2019

Reklama

Serwer bezpłatnie udostępnia
Reklama
KCI Krosoft Krosno

Reklama

Promocyjne ceny biletów oraz sprzęt treningowy zapewnia
Reklama
ZKP w Krośnie

Nasi sponsorzy

Pomagają nam
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Dziękujemy !

Zaprzyjaźnione kluby

***
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
***

Licznik odwiedzin

Content View Hits : 570288

Odwiedza nas

We have 808 guests online


Nasi Partnerzy

Nasi Sponsorzy

Praktyczne Linki

Mini Chat

-

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla templates web hosting Valid XHTML and CSS.